Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

37045 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 december 2011 - 27 december 2011
De nieuwe werkwijze van het Centraal Justitieel Incassobureau en de overeenkomsten met gerechtsdeurwaarders
Sharon Gesthuizen (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
6 december 2011 - 20 januari 2012
Het beëindigen van de samenwerking van de anti-corruptiewaakhond Transparency International (TI) met de FIFA
Tjeerd van Dekken (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 14 december 2011
Het bericht dat garnalenvissers worstelen met Vibeg
Karen Gerbrands (PVV)
6 december 2011 - 28 december 2011
Misstanden tijdens een nertsentransport van Nederland naar Griekenland
Marianne Thieme (PvdD)
6 december 2011 - 30 januari 2012
Het artikel “Politie zoekt vermiste sekteleden”
Magda Berndsen (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
6 december 2011 - 27 december 2011
Het bericht dat 'aftrek 7 uur gebruikelijke zorg in strijd met wet'
Linda Voortman (GL)
6 december 2011 - 20 januari 2012
De inwerkingtreding van Verordening (EU) nr 284/2011 door een wijziging van het Warenwetbesluit
Janneke Snijder-Hazelhoff (VVD), Afke Schaart (VVD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 19 december 2011
De televisiereclames van subsidieclub Oxfam Novib
Johan Driessen (PVV)
6 december 2011 - 15 december 2011
De werking van de Leegstandsverordening in Amsterdam
Betty de Boer (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 december 2011 - 23 januari 2012
Spoedzorg in Dokkum
Sander de Rouwe (CDA), Margreeth Smilde (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 19 januari 2012
Het succes van de Opvoedpoli
Karen Gerbrands (PVV), Willie Dille (PVV)
6 december 2011 - 21 december 2011
Het bezuinigingsplan van de GGD Midden Nederland en het staken van seksuele voorlichting op scholen
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 8 december 2011
De mogelijke uitnodiging van een omstreden Imam door de As-Soenah moskee
Khadija Arib (PvdA)
6 december 2011 - 21 december 2011
Het stoppen van seksuele voorlichting op scholen
Nine Kooiman
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 9 januari 2012
De Gemeentelijke Basisadministratie (GBA)
André Elissen (PVV)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 december 2011 - 23 december 2011
De schaalvergroting van een Ottomaanse moskee in Limburg
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
6 december 2011 - 19 januari 2012
Het bericht dat een verkrachte vrouw is vrijgelaten uit een Afghaanse gevangenis, op voorwaarde dat ze met haar verkrachter trouwt
5 december 2011 - 28 december 2011
Moslim-aanval op christenen in Egypte
Raymond de Roon (PVV)
5 december 2011 - 21 december 2011
Gelden voor patiënten-, gehandicapten- en ouderenorganisaties die meerdere ziekten vertegenwoordigen
Jetta Klijnsma (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
5 december 2011 - 19 december 2011
Het ongeldig verklaren van de verkiezingen in Zuid-Ossetië