Sharon Dijksma

Personalia

Voornaam Sharon
Achternaam Dijksma
Initialen S.A.M.
Geboortedatum 16 april 1971
Politieke Partij PvdA
Geschenken (0)

Functies

Kabinet
3 november 2015 - 26 oktober 2017 staatssecretaris infrastructuur en milieu
18 december 2012 - 3 november 2015 staatssecretaris economische zaken
22 februari 2007 - 23 februari 2010 staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap
Tweede Kamerlid
23 maart 2017 - 1 juni 2018 PvdA
8 mei 2012 - 20 september 2012 PvdA
17 juni 2010 - 17 januari 2012 PvdA
17 mei 1994 - 22 februari 2007 PvdA

Activiteiten

42 wetsvoorstellen
34
0
6
1 moties
1
0
0
3 amendementen
64 kamervragen
434 kamerstukken
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...