Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

37091 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 december 2011 - 28 december 2011
Het rapport “The Torture and Murder of Sergei Magnitsky and The Cover Up by The Russian Government"
Pieter Omtzigt (CDA), Coşkun Çörüz (CDA)
7 december 2011 - 20 januari 2012
De ‘big business’ in hoortoestellen
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 december 2011 - 18 januari 2012
De reserves die zorginstellingen opbouwen
Renske Leijten
7 december 2011 - 27 december 2011
Het bericht dat alle provincies hun rekeningen te laat betalen
Gerard Schouw (D66)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2011 - 19 januari 2012
Het bericht dat Nederland € 1 miljard aan inkomsten van Zwitserse bankrekeningen misloopt
Ronald Plasterk (PvdA), Ed Groot (PvdA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
7 december 2011 - 12 januari 2012
Voetbalrellen in Utrecht
Ahmed Marcouch (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
7 december 2011 - 12 januari 2012
Inbraak in een kerncentrale
André Elissen (PVV), Richard de Mos (PVV)
6 december 2011 - 9 januari 2012
De Gemeentelijke Basisadministratie (GBA)
André Elissen (PVV)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 december 2011 - 28 december 2011
Misstanden tijdens een nertsentransport van Nederland naar Griekenland
Marianne Thieme (PvdD)
6 december 2011 - 21 december 2011
Het stoppen van seksuele voorlichting op scholen
Nine Kooiman
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 19 december 2011
De televisiereclames van subsidieclub Oxfam Novib
Johan Driessen (PVV)
6 december 2011 - 20 januari 2012
De inwerkingtreding van Verordening (EU) nr 284/2011 door een wijziging van het Warenwetbesluit
Janneke Snijder-Hazelhoff (VVD), Afke Schaart (VVD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 30 januari 2012
Het artikel “Politie zoekt vermiste sekteleden”
Magda Berndsen (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
6 december 2011 - 23 januari 2012
Spoedzorg in Dokkum
Margreeth Smilde (CDA), Sander de Rouwe (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 15 december 2011
De werking van de Leegstandsverordening in Amsterdam
Betty de Boer (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 december 2011 - 23 december 2011
De schaalvergroting van een Ottomaanse moskee in Limburg
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
6 december 2011 - 20 januari 2012
Het beëindigen van de samenwerking van de anti-corruptiewaakhond Transparency International (TI) met de FIFA
Frans Timmermans (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
6 december 2011 - 27 december 2011
Het bericht dat 'aftrek 7 uur gebruikelijke zorg in strijd met wet'
Linda Voortman (GL)
6 december 2011 - 19 januari 2012
Het succes van de Opvoedpoli
Karen Gerbrands (PVV), Willie Dille (PVV)
6 december 2011 - 19 januari 2012
Het bericht dat een verkrachte vrouw is vrijgelaten uit een Afghaanse gevangenis, op voorwaarde dat ze met haar verkrachter trouwt