Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34341 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
11 januari 2011 - 21 februari 2011
Het Rijksinpassingsbesluit Windmolenpark Noordoostpolder
Arie Slob (CU), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
11 januari 2011 - 1 maart 2011
Het verband tussen de aanval op Falluja in 2004 en geboorteafwijkingen in die stad
Harry van Bommel (SP)
11 januari 2011 - 27 januari 2011
Diepgravend onderzoek naar de toedracht van het overlijden van Michelle Mooij
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
11 januari 2011 - 22 februari 2011
De brand bij Moerdijk
Anne Mulder (VVD), René Leegte (VVD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
11 januari 2011 - 9 februari 2011
Het verbieden van een hoofddoek op school
Joram van Klaveren (PVV), Harm Beertema (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
11 januari 2011 - 12 januari 2011
De ontvangst van een Wit-Russische minister door de EU Hoge Vertegenwoordiger lady Ashton
Pieter Omtzigt (CDA)
10 januari 2011 - 31 januari 2011
Het artikel 'Nederland betaalt terugkeer Bosniërs'
Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 januari 2011 - 9 februari 2011
De inzet van alfahulpen in de thuiszorg door gemeenten
Renske Leijten (SP)
10 januari 2011
Een remigratieregeling voor Bosnische vluchtelingen
Angelien Eijsink (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
10 januari 2011 - 14 januari 2011
Het niet goed functioneren van de rampenwebsite en het speciale telefoonnummer tijdens de brand in Moerdijk
Magda Berndsen (D66)
10 januari 2011 - 21 februari 2011
Het opvragen van IP-adressen door politie en justitie
Ard van der Steur (VVD)
10 januari 2011 - 28 februari 2011
Het vergroten van de Lotto-inkomsten voor de sport
Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 januari 2011 - 14 februari 2011
Onnodige dierproeven voor toxicologisch onderzoek
Esther Ouwehand (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 januari 2011 - 2 februari 2011
Het uitblijven van tegemoetkoming ziektekosten door het Centraal Administratie Kantoor (CAK)
Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 januari 2011 - 31 januari 2011
Cybercrime aanvallen op Nederlandse bedrijven
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
7 januari 2011 - 31 januari 2011
De remigratiewet
Mirjam Sterk (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 januari 2011 - 22 februari 2011
De benoeming van nieuwe notarissen
Ard van der Steur (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
7 januari 2011 - 7 februari 2011
De aanwezigheid van met dioxine besmette eieren in Nederland
Marianne Thieme (PvdD)
7 januari 2011 - 31 januari 2011
De dijken in Limburg
Lutz Jacobi (PvdA), Pauline Smeets (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
7 januari 2011 - 15 februari 2011
De brand bij Chemie-Pack
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)