Jeroen Dijsselbloem

Personalia

Voornaam Jeroen
Achternaam Dijsselbloem
Initialen J.R.V.A.
Geboortedatum 29 maart 1966
Politieke Partij PvdA
Geschenken (0)

Functies

Kabinet
5 november 2012 - 26 oktober 2017 minister financiƫn
Tweede Kamerlid
23 maart 2017 - 26 oktober 2017 PvdA
20 november 2002 - 5 november 2012 PvdA
28 maart 2000 - 23 mei 2002 PvdA

Activiteiten

51 wetsvoorstellen
39
0
11
27 moties
13
4
0
55 amendementen
10
6
0
40 kamervragen
553 kamerstukken
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...