Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

32581 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 april 2010 - 10 juni 2010
Lpg-stations en opslag van andere gevaarlijke stoffen
Remi Poppe (SP)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU)
22 april 2010 - 21 juni 2010
Oud-studenten die moeten betalen voor de naamsverandering van de IB-groep naar DUO
Jasper van Dijk , Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
22 april 2010 - 21 mei 2010
Een meervoudig moordenaar die onder een flink deel van zijn gevangenisstraf uit probeert te komen
Raymond de Roon (PVV)
22 april 2010 - 9 juni 2010
Wachtgeld voor een oud-wethouder
Raymond Knops (CDA), Marleen de Pater-van der Meer (CDA)
22 april 2010 - 18 mei 2010
Een motie van de eilandsraad van Sint Eustatius tegen de invoering van het homohuwelijk, abortus en euthanasie
Kees van der Staaij (SGP)
22 april 2010 - 18 mei 2010
Dopingcontroles in strijd met de Wet bescherming persoonsgegevens
Helma Neppérus (VVD)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
22 april 2010 - 21 mei 2010
Het steekincident door een 49-jarige tbs'er waarbij een 61-jarige inwoonster van Boekel gewond is geraakt
Fred Teeven (VVD)
22 april 2010 - 14 juni 2010
De ontmanteling van het ziekenhuis in Vlissingen door het bestuur van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis
Henk van Gerven , Trix de Roos
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
22 april 2010 - 29 april 2010
De identificatieplicht voor kiesgerechtigden die in het buitenland wonen
Han ten Broeke (VVD), Laetitia Griffith (VVD)
22 april 2010 - 18 mei 2010
Het jaarsalaris van de directeur van SNV Nederland
Ewout Irrgang
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
21 april 2010 - 23 juni 2010
De legalisering van de bevoorrading van softdrugs in Utrecht
Ed Anker (CU)
21 april 2010 - 14 juni 2010
Bijensterfte en niet aangepaste zaaimachines
Marianne Thieme (PvdD)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
21 april 2010 - 18 juni 2010
De bijzondere omstandigheden van met Q-koorts besmette melkschapenbedrijven met bedreigde landbouwrassen
Marianne Thieme (PvdD)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
21 april 2010 - 24 juni 2010
Het uitdelen van gratis joints
Cisca Joldersma (CDA)
21 april 2010 - 7 mei 2010
De mogelijkheid om alle zieke leerlingen les te laten krijgen met webcam en computer via het project “KlasseContact”
Boris van der Ham (D66)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
21 april 2010 - 15 juli 2010
Gegevens van gedetineerden
Rikus Jager (CDA)
21 april 2010 - 21 mei 2010
Een tbs'er die tijdens verlof een vrouw neerstak
Raymond de Roon (PVV)
21 april 2010 - 3 mei 2010
De kritiek op het vliegverbod dat is ingesteld na de uitbarsting van de vulkaan Eyjafjallajökull
Sander de Rouwe (CDA)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
21 april 2010 - 18 mei 2010
Veerdiensten en de daartoe verleende subsidiegelden
Kees van der Staaij (SGP)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
21 april 2010 - 5 juli 2010
Dierproeven voor ruimteonderzoek
Esther Ouwehand (PvdD)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)