Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

37091 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 december 2011 - 3 februari 2012
Een docent aan de Vrije Universiteit die tentamens heeft versimpeld om meer financiering binnen te krijgen
Jasper van Dijk
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
28 december 2011 - 15 februari 2012
Het bericht dat salafisten worden ingezet als ordetroepen tijdens de jaarwisseling
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
28 december 2011 - 26 januari 2012
Geweld en agressie in de gevangenis
Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 december 2011 - 23 januari 2012
Het bericht dat bestuurders van woningcorporaties 30 miljoen in eigen zak staken
Eric Lucassen (PVV)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
23 december 2011 - 19 januari 2012
Het bericht 'Dure regiotaxi drukt oudere in isolement'
Richard de Mos (PVV)
23 december 2011 - 28 januari 2012
De fiscale behandeling van transformatie van kantoorpanden
Jacques Monasch (PvdA), Ed Groot (PvdA), Wouter Koolmees (D66)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
23 december 2011 - 2 januari 2012
De aanscherping van de gedoogcriteria
Tofik Dibi (GL), Boris van der Ham (D66)
23 december 2011 - 27 december 2011
Het verzoeken van Europese steun om ontslagen medewerkers van Zalco weer aan het werk te helpen
Eeke van der Veen (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
23 december 2011 - 31 januari 2012
Het door Turkije opschorten van de militaire samenwerking met Frankrijk
Geert Wilders (PVV), Marcial Hernandez (PVV), Wim Kortenoeven (PVV)
23 december 2011 - 8 februari 2012
Het op slot blijven van ecoducten op de Veluwe voor groot wild
Marianne Thieme (PvdD)
23 december 2011 - 6 februari 2012
De bevordering van politieke vrouwenparticipatie in Libië
Wassila Hachchi (D66), Frans Timmermans (PvdA), Mariko Peters (GL), Alexander Pechtold (D66), Kathleen Ferrier (CDA)
23 december 2011 - 30 december 2011
Het opeens stopzetten van toeslagen
Farshad Bashir , Sadet Karabulut
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
23 december 2011 - 13 februari 2012
De individuele watermeters
Johan Houwers (VVD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
23 december 2011 - 20 februari 2012
Het bericht dat orka Morgan gebruikt zal worden in een fokprogramma en in shows
Marianne Thieme (PvdD), Esther Ouwehand (PvdD)
23 december 2011 - 8 februari 2012
De stationering van politiehelikopters
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
23 december 2011 - 31 januari 2012
Julius Malema
Louis Bontes (PVV), Johan Driessen (PVV)
23 december 2011 - 26 januari 2012
De erfbelasting over een niet verkochte woning
Jan van Bochove (SGP), Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
23 december 2011 - 20 januari 2012
Het conflict tussen het energiedistributiebedrijf WEB en stroomleverancier Ecopower op Bonaire
André Bosman (VVD), René Leegte (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
23 december 2011 - 3 februari 2012
Het ontbreken van een warme overdracht door het stoppen van de subsidie voor Het Scharlaken Koord in Deventer per 1 januari 2012
Kees van der Staaij (SGP)
23 december 2011 - 23 januari 2012
De arrestatie van vrijwilligers van Sea Shepherd en over de bedreigingen die aan het adres van Sea Shepherd zijn gedaan
Esther Ouwehand (PvdD)