Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

32918 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
6 juli 2010 - 11 augustus 2010
Het bericht dat kinderen steeds slechter zwemmen
Manja Smits , Nine Kooiman
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
6 juli 2010 - 9 juli 2010
De herdenking van het drama in Srebrenica
Mariko Peters (GL)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA), Jan Peter Balkenende (minister-president , minister algemene zaken) (CDA)
6 juli 2010 - 3 september 2010
Het lageniveau van burgerschapscompetenties onder Nederlandse scholieren
Metin Çelik (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
6 juli 2010 - 20 augustus 2010
Het project "De Uitdaging"
Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Angelien Eijsink (PvdA)
6 juli 2010 - 13 augustus 2010
De ontpoldering van de Hedwigepolder
Helma Neppérus (VVD), Janneke Snijder-Hazelhoff (VVD)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
6 juli 2010 - 19 juli 2010
Het bericht dat ontwikkelingsorganisatie SNV weigert het salaris van haar directeur te verlagen
Johan Driessen (PVV)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
6 juli 2010 - 15 september 2010
Nieuwbouwplannen voor gesloten jeugdzorg
Sharon Gesthuizen (GL), Nine Kooiman
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
6 juli 2010 - 18 augustus 2010
De blootstelling van militairen aan mangaan en andere schadelijke metalen in zand van zandstormen in onder meer Irak en Afghanistan
Jasper van Dijk , Angelien Eijsink (PvdA), Arjan El Fassed (GL)
6 juli 2010 - 9 juli 2010
Tv-evenementen
Boris van der Ham (D66)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
6 juli 2010 - 16 augustus 2010
De structurele fileproblematiek rondom Amsterdam
James Sharpe (PVV)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
6 juli 2010 - 28 september 2010
De Europese export van afgekeurde voeding en giftige stoffen naar Afrika
Esther Ouwehand (PvdD)
Tineke Huizinga (minister volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer) (CU), Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
6 juli 2010 - 18 augustus 2010
Een financiële bijdrage van de gemeente Papendrecht voor de komst van een fabriek van Stork Fokker
Jasper van Dijk
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
6 juli 2010 - 29 juli 2010
Oververhitte varkens op transport
Marianne Thieme (PvdD)
Gerda Verburg (minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CDA)
5 juli 2010 - 27 augustus 2010
Europese richtsnoeren staatssteun zeehavens
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD), Cora van Nieuwenhuizen (VVD)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
5 juli 2010 - 19 juli 2010
Een salarisverhoging voor Keniaanse parlementsleden
Ewout Irrgang , Harry van Bommel
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille buitenlandse zaken) (CDA)
5 juli 2010 - 27 augustus 2010
Het bericht "Taxi's speciaal vervoer sjoemelen"
Sharon Dijksma (PvdA)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
5 juli 2010 - 14 september 2010
Het werven van Indiaas personeel door het Refaja ziekenhuis en het Sint Jans Gasthuis
Ewout Irrgang , Henk van Gerven , Renske Leijten
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
5 juli 2010 - 6 juli 2010
Het opzetten van een sociaal netwerk door Europees commissaris Kroes
Harry van Bommel
Harry van Bommel
5 juli 2010 - 16 september 2010
Financiering terreurgroep met qatsmokkel
Jeroen Recourt (PvdA), Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
5 juli 2010 - 4 augustus 2010
Het betaalgedrag van gemeenten en de openbaarheid van dat betaalgedrag
Sharon Gesthuizen (GL)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)