Sadet Karabulut

Personalia

Voornaam Sadet
Achternaam Karabulut
Initialen S.
Geboortedatum 28 april 1975
Politieke Partij SP

Functies

Tweede Kamerlid
26 november 2013 - heden SP
14 april 2011 - 5 augustus 2013 SP
30 november 2006 - 11 januari 2011 SP

Activiteiten

1 wetsvoorstellen
1
0
0
62 moties
5
48
0
240 amendementen
20
94
0
192 kamervragen
315 kamerstukken

Tijdlijn

Loading...