Jacques Monasch

Personalia

Voornaam Jacques
Achternaam Monasch
Initialen J.S.
Geboortedatum 4 januari 1962
Politieke Partij Nieuwe Wegen

Functies

Tweede Kamerlid
7 november 2016 - 22 maart 2017 Lid-Monasch
17 juni 2010 - 7 november 2016 PvdA

Activiteiten

2 wetsvoorstellen
2
0
0
35 moties
14
13
0
86 amendementen
27
16
0
159 kamervragen
138 kamerstukken

Tijdlijn

Loading...