Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34341 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
17 december 2010 - 11 januari 2011
Misbruik in kinderdagverblijven in Amsterdam
Karin Straus (VVD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
16 december 2010 - 11 januari 2011
Dreigende sluiting van de kinderalcoholpoli in Eindhoven
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
16 december 2010 - 11 januari 2011
De maatschappelijke kosten en effecten van de wetgeving tegen langstudeerders
Tjeerd van Dekken (PvdA), Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
16 december 2010 - 24 januari 2011
Vertrekkende leerlingen van openbare basisschool De Spelelier in Boxtel
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
16 december 2010 - 25 januari 2011
Beperkingen door werkgevers aan het passief kiesrecht
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 december 2010 - 9 februari 2011
Drugsbeleid in Rotterdam
Metin Çelik (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
16 december 2010 - 27 januari 2011
Het bankproduct "Turks Fruit Deposito"
Bruno Braakhuis (GL)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
16 december 2010 - 24 januari 2011
Een fonds voor de opbouw van het Afghaanse leger
Rik Grashoff (GL), Arjan El Fassed (GL)
16 december 2010 - 1 april 2011
Het onderzoek van FNV Bondgenoten over de kwaliteit van het taxivervoer voor ouderen en gehandicapten
Willie Dille (PVV), Richard de Mos (PVV)
16 december 2010 - 27 december 2010
De toegankelijkheid van overheidswebsites
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 december 2010 - 11 januari 2011
Het bericht dat de alcoholpoli's in Eindhoven en Veldhoven moeten sluiten
Nine Kooiman (SP), Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 december 2010 - 11 januari 2011
Populaire, maar ineffectieve gebiedsverboden
Tofik Dibi (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
15 december 2010 - 24 januari 2011
De behandeling van mensen die zelf slachtoffer zijn geworden van een belager
Ahmed Marcouch (PvdA), Jeroen Recourt (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
15 december 2010 - 17 januari 2011
Strooizout op rantsoen
Léon de Jong (PVV)
15 december 2010 - 25 januari 2011
Bezuiniging Leonardo-onderwijs van de Stichting Primair Onderwijs De Liemers
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
15 december 2010 - 17 december 2010
De dreigende ontmanteling van de afdeling immunologie
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 december 2010 - 18 januari 2011
Het uitvoeren van onnodige operaties door artsen
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
15 december 2010 - 17 januari 2011
Strooizout op rantsoen
Arie Slob (CU)
15 december 2010 - 18 januari 2011
Een uitspraak van de Nationale Ombudsman over de afhandeling van bezwaren tegen Maastricht Aachen Aiport
Liesbeth van Tongeren (GL)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
15 december 2010 - 7 februari 2011
Bedreigingen tegen religieuze gebouwen en groeperingen in Amsterdam
Martijn van Dam (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)