Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34354 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 december 2010 - 25 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot schoolverlaters
Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Kees van der Staaij (SGP), Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 december 2010 - 21 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot doorstroming op de huurmarkt
Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 25 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de oprichting van een Infrastructuurautoriteit
André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 25 januari 2011
Het bericht "Nederlandse hoofdrol op radicale site"
Lilian Helder (PVV), André Elissen (PVV), Wim Kortenoeven (PVV)
13 december 2010 - 14 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking gezonde overheidsfinanciën
Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer (SP), Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot focus en massa
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 17 december 2010
De 6 miljoen extra aan ICT uitgaven in het Academisch Ziekenhuis Maastricht
Pia Dijkstra (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over bezuinigingen op de rijksdienst
Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 25 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen en met betrekking tot voor- en vroegschoolse educatie
André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot energiebesparing
Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 11 februari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de internationale top 5 van kenniseconomieën
Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot afschaffen van de numerus fixus
André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot verbetering van de kwaliteit voor ouderenzorg
Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 28 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot beloningen voor leraren
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
13 december 2010 - 17 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de aanscherping van het strafrecht
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 17 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de nationale politie
André Rouvoet (CU), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 25 januari 2011
Bezuinigingen Leonardo-onderwijs Stichting Primair Openbaar Onderwijs de Liemers
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot een regeling onderkant arbeidsmarkt
Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 4 februari 2011
Hantering van het instellingscollegegeld voor een tweede studie die een vereiste is voor bepaalde beroepsgroepen
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
13 december 2010 - 21 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot het kooprecht voor huurders
Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)