Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34396 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
14 december 2010 - 13 januari 2011
Hoge regeldruk bij de innovatiebox
Pieter Omtzigt (CDA), Gerda Verburg (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
14 december 2010 - 17 januari 2011
De Tsjechische homotest
Alexander Pechtold (D66)
14 december 2010 - 9 februari 2011
Het bericht dat het ADR-systeem (Actief Donorregistratiesysteem) leidt tot meer orgaandonaties
Pia Dijkstra (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
14 december 2010 - 28 januari 2011
De bestrijding van faillissementsfraude
Sharon Gesthuizen (GL)
14 december 2010 - 3 februari 2011
"Onafhankelijke" vergelijkingssites voor zorgverzekeringen
Sabine Uitslag (CDA), Margreeth Smilde (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
14 december 2010 - 9 februari 2011
Het bericht over de onrust in de Koepelgevangenis in Breda
Sharon Gesthuizen (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 december 2010 - 12 januari 2011
De vrijwilligersvergoeding voor vrijwilligerswerk
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
14 december 2010 - 27 januari 2011
Bevoegdheden van particuliere beveiligers
Coşkun Çörüz (CDA)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot aanpak fraude in de bijstand
Emile Roemer , Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot het kindgebonden budget
Emile Roemer , Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot leerkrachten
Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Emile Roemer , Marianne Thieme (PvdD), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot aanpassing van de kinderopvangtoeslag
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer , Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot administratieve lasten
Kees van der Staaij (SGP), Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot duurzame energie
Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Emile Roemer , Kees van der Staaij (SGP), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 19 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over ontwikkelingssamenwerking
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Emile Roemer , Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot een regeling onderkant arbeidsmarkt
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over bezuinigingen op de rijksdienst
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Emile Roemer , Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de afbouw van de algemene overdraagbare heffingskorting in referentieminimumloon
André Rouvoet (CU), Emile Roemer , Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Kees van der Staaij (SGP), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot overhevelen van aandoeningen met een lage ziektelast
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot afschaffen van de numerus fixus
Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Emile Roemer , André Rouvoet (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)