Carola Schouten

Personalia

Voornaam Carola
Achternaam Schouten
Initialen C.J.
Geboortedatum 6 oktober 1977
Politieke Partij CU
Geschenken (0)

Functies

Kabinet
26 oktober 2017 - 15 januari 2021 viceminister-president
26 oktober 2017 - 15 januari 2021 minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit
Tweede Kamerlid
31 maart 2021 - heden CU
18 mei 2011 - 26 oktober 2017 CU

Activiteiten

40 wetsvoorstellen
34
0
6
166 moties
68
54
0
196 amendementen
46
76
0
911 kamervragen
618 kamerstukken
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...