Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34048 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 oktober 2010 - 22 november 2010
Voorkruipen bij het aanvragen van gemeentelijke vergunningen
Paulus Jansen (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
28 oktober 2010 - 15 november 2010
De arbeidsomstandigheden van arboartsen
Roos Vermeij (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
28 oktober 2010 - 25 november 2010
Bedrijven die in 2001 een politieagent omkochten met als doel een pepperspraycontract binnen te halen
Coşkun Çörüz (CDA)
28 oktober 2010 - 22 november 2010
Uitval op mbo's door bezuinigingen op kinderopvang
Nine Kooiman (SP), Manja Smits (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
27 oktober 2010 - 15 december 2010
Hulpverlening in Afghanistan
Mariko Peters (GL)
27 oktober 2010 - 19 november 2010
Het bericht dat de fusie tussen het Vlietland Ziekenhuis en de zorgverzekeraar DSW toch doorgaat
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
27 oktober 2010 - 23 november 2010
Over de bestrijding van cybercrime
Jeroen Recourt (PvdA)
27 oktober 2010 - 1 december 2010
De financiële steun van het dictatoriale islamitische regime van Iran aan de Afgaanse president Hamid Karzai
Johan Driessen (PVV)
27 oktober 2010 - 12 november 2010
Over ex-landsambtenaren BES (Bonaire, Sint Eustatius en Saba) die een deel van hun salaris later krijgen
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 oktober 2010 - 15 november 2010
Ontevredenheid van bedrijfsartsen
Paul Ulenbelt (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
27 oktober 2010 - 22 november 2010
Over de taalverwerving van kinderen tot ongeveer zes jaar
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
27 oktober 2010 - 12 november 2010
De belangen van Iran in het buitenland in verband met zijn nucleaire ambities
Klaas Dijkhoff (VVD)
27 oktober 2010 - 19 januari 2011
Het geweld tegen homoseksuele asielzoekers
Joram van Klaveren (PVV)
27 oktober 2010 - 17 december 2010
Financiering lobby door Aegon
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
27 oktober 2010 - 24 november 2010
Het bericht dat MillEnergy extra ambtenaren in Delfzijl wil betalen om zo snel mogelijk de aanleg van een windmolenpark te kunnen realiseren
Jhim van Bemmel (PVV)
27 oktober 2010 - 16 november 2010
Tekortschietende fiscale stimulering leerwerkbedrijven bij kleine ondernemingen
Jesse Klaver (GL)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
27 oktober 2010 - 11 november 2010
Stijging van het aantal armen in Amsterdam
Sadet Karabulut
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
27 oktober 2010 - 12 november 2010
De uitlatingen van een hoge ambtenaar over de veehouderij
Marianne Thieme (PvdD)
26 oktober 2010 - 18 november 2010
Het schenden van een wapenembargo door China
Esther Ouwehand (PvdD)
26 oktober 2010 - 15 november 2010
De constructies waarbij bedrijven zoals Google via Nederland massaal belasting ontwijken
Farshad Bashir (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)