Selçuk Öztürk

Personalia

Voornaam Selçuk
Achternaam Öztürk
Initialen S.
Geboortedatum 8 april 1972
Politieke Partij DENK

Functies

Tweede Kamerlid
23 maart 2017 - heden DENK
14 november 2014 - 22 maart 2017 GrKÖ
8 november 2012 - 14 november 2014 PvdA

Activiteiten

1 wetsvoorstellen
0
0
1
17 moties
3
12
0
11 amendementen
1
5
0
51 kamervragen
32 kamerstukken

Tijdlijn

Loading...