Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

37091 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
26 oktober 2011 - 29 november 2011
De oproep van Turken om meer te gaan rellen tegen Koerden
Jesse Klaver (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 oktober 2011 - 25 november 2011
Aanvallen en ontvoeringen door Somalische groeperingen, waaronder Al Shabaab, in de grensstreek tussen Kenia en Somalië
Kathleen Ferrier (CDA)
25 oktober 2011 - 14 november 2011
De bedreiging en het aanzetten tot geweld door de wereldvoorzitter van de Ahmadiyya Moslim Vergadering
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 oktober 2011 - 15 november 2011
De erfbelasting
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
25 oktober 2011 - 13 december 2011
Het gebruik van spionagesoftware door de Nederlandse overheidsdiensten
Sharon Gesthuizen (GL), Arjan El Fassed (GL)
25 oktober 2011 - 18 november 2011
Het bericht dat het aantal deeltijdstudenten sterk gedaald is
Jesse Klaver (GL)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
25 oktober 2011 - 23 november 2011
Het disfunctioneren van het bestuur van Charim
Renske Leijten
25 oktober 2011 - 11 november 2011
De veiligheidsdiensten
Ronald van Raak
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
25 oktober 2011 - 24 november 2011
Het nut van de griepprik
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
25 oktober 2011 - 9 november 2011
Het Europees arrestatiebevel in relatief kleine strafzaken
Jeroen Recourt (PvdA), Sharon Gesthuizen (GL), Ard van der Steur (VVD)
25 oktober 2011 - 18 november 2011
Het praktijkonderzoek naar het effect van stikstof uit kunst- en drijfmest op grasland
Elbert Dijkgraaf (SGP)
24 oktober 2011 - 8 november 2011
Minimale afstanden tussen woningen en intensieve veehouderij
Marianne Thieme (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
24 oktober 2011 - 11 november 2011
Het talentbeleid bij de overheid
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
24 oktober 2011 - 9 november 2011
De overbelasting van het pestmeldpunt van de Gay Krant
Ahmed Marcouch (PvdA)
21 oktober 2011 - 7 december 2011
De misstanden van zorgbureau SPV
Renske Leijten
21 oktober 2011 - 23 november 2011
Het bericht dat Innovatie van oude instituties moet komen en wat dit voor ondernemers betekent
Kees Verhoeven (D66)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
21 oktober 2011 - 8 november 2011
Het voornemen van vijf tankstationhouders om bier en wijn te gaan verkopen
Joël Voordewind (CU), Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 oktober 2011 - 8 november 2011
Het wederom overschrijden van de melkquota
Marianne Thieme (PvdD)
21 oktober 2011 - 28 november 2011
Bemiddelingssites waar zich sperma- en eiceldonoren aanbieden
Henk van Gerven
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 oktober 2011 - 8 november 2011
Het in beslag nemen van fazanten door de nieuwe Voedsel en Waren Autoriteit (nVWA)
Marianne Thieme (PvdD)