Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34396 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de vermindering van het aantal politieke ambtsdragers
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), Job Cohen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot een regeling onderkant arbeidsmarkt
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot overhevelen van aandoeningen met een lage ziektelast
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 27 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de beperking van de loonstijging in de collectieve sector
Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL), Emile Roemer , André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 29 december 2010
Het ten onrechte opslaan van kentekengegevens van burgers
Gerard Schouw (D66), Magda Berndsen (D66)
13 december 2010 - 23 december 2010
Arekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking bezuinigingen op decentrale overheden
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer , Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 7 januari 2011
Een 'homotest' die de Tsjechische autoriteiten gebruiken bij asielzoekers die vanwege hun geaardheid in eigen land vervolgd worden
Nebahat Albayrak (PvdA), Frans Timmermans (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot marktwerking in de cure
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), André Rouvoet (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot innovatie
Kees van der Staaij (SGP), Emile Roemer , Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot aanpak fraude in de bijstand
Emile Roemer , Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 10 februari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot CO2-reductie
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
13 december 2010 - 17 januari 2011
Nieuw onderzoek door een extern bureau naar een alternatief voor de ontpoldering van de Hedwigepolder
Esther Ouwehand (PvdD)
13 december 2010 - 13 januari 2011
De brief van KPN over de opzegtermijn bij zakelijke contracten
Bruno Braakhuis (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de opschaling van het provinciaal bestuur in de Randstad
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Emile Roemer , Femke Halsema (GL), Alexander Pechtold (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 14 maart 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de maximumsnelheid naar 130 km/h
Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL), Emile Roemer , Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU)
13 december 2010 - 8 februari 2011
Het te lang bewaren van vervoersgegevens door vervoersbedrijven en Trans Links Systems
Farshad Bashir
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot verbetering van de kwaliteit voor ouderenzorg
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot afschaffen van de numerus fixus
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Emile Roemer
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 6 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over bezuinigingen op de rijksdienst
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Emile Roemer , Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 17 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot 3000 extra agenten
Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer , Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)