Ard van der Steur

Personalia

Voornaam Ard
Achternaam van der Steur
Initialen G.A.
Geboortedatum 7 oktober 1969
Politieke Partij VVD
Geschenken (0)

Functies

Kabinet
20 maart 2015 - 26 januari 2017 minister veiligheid en justitie
Tweede Kamerlid
20 september 2012 - 19 maart 2015 VVD
17 juni 2010 - 20 september 2012 VVD

Activiteiten

73 wetsvoorstellen
63
0
7
32 moties
23
2
0
85 amendementen
35
5
0
101 kamervragen
761 kamerstukken
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...