Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34048 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 april 2011 - 24 augustus 2011
De politieke situatie in Syrië en in het bijzonder de situatie van politieke gevangenen
Harry van Bommel (SP)
7 april 2011 - 16 mei 2011
Mishandeling van vrouwen in Irak
Kathleen Ferrier (CDA), Coşkun Çörüz (CDA)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Eventueel gebruik van munitie met verarmd uranium en clustermunitie
Harry van Bommel (SP), Jasper van Dijk (SP), Frans Timmermans (PvdA), Angelien Eijsink (PvdA)
7 april 2011 - 23 mei 2011
De uitzetting van acht Iraakse gezinnen naar Irak
Joël Voordewind (CU), Hans Spekman (PvdA), Tofik Dibi (GL), Gerard Schouw (D66)
7 april 2011 - 17 mei 2011
Het bericht 'ROC achtervolgt klokkenluider'
Harm Beertema (PVV)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
6 april 2011 - 12 mei 2011
De pro-islam wervingsadvertentie van het ministerie van Defensie in het dagblad Metro
Geert Wilders (PVV), Marcial Hernandez (PVV)
6 april 2011
Explosieven in de Noordzee
Richard de Mos (PVV), Léon de Jong (PVV)
6 april 2011 - 24 mei 2011
Een homoseksuele Iranese cartoonist die door de IND niet wordt geloofd
Tofik Dibi (GL)
6 april 2011 - 19 april 2011
Het bericht 'Hbo kan best zonder subsidie'
Harm Beertema (PVV)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
6 april 2011 - 11 mei 2011
Verslaafdenzorg voor welgestelde Nederlanders in het luxueuze Jellinek Retreat Curaçao
Renske Leijten (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
6 april 2011 - 13 april 2011
De biedingsstrijd om NYSE Euronext
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
6 april 2011 - 30 mei 2011
Het molesteren van journalisten door moskeebezoekers
Joram van Klaveren (PVV), Martin Bosma (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
5 april 2011 - 26 april 2011
De vrijheid binnen een fiscale eenheid om te kiezen of er vrij van btw opleidingen worden verzorgd
Farshad Bashir (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
5 april 2011 - 18 april 2011
Het wegblijven van de minister-president van Sint Maarten bij een overleg met het College Financieel Toezicht over de begroting van 2011
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
5 april 2011 - 3 mei 2011
Gebruikmaking van bedrijven en hun diensten van gedragsprofilering over internetgebruikers
Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
5 april 2011 - 3 mei 2011
De dure wervingskosten voor goede doelen door commerciële bedrijven
Klaas Dijkhoff (VVD)
5 april 2011 - 15 april 2011
Het bevriezen van het budget voor Programma Hoogfrequent Spoorvervoer en het ophogen van het budget voor wegenprojecten rond Amsterdam
Arie Slob (CU)
5 april 2011 - 16 mei 2011
De opslag van biometrische gegevens
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
5 april 2011 - 11 mei 2011
Opnieuw een tegenvaller in de zorg
Pia Dijkstra (D66), Wouter Koolmees (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
5 april 2011 - 2 mei 2011
Buitenlandse werknemers bij RWE
Paul Ulenbelt (SP), Hans Spekman (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)