Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34048 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
7 april 2011 - 24 mei 2011
Mogelijke Amerikaanse strafvervolging van Rop Gonggrijp
Mariko Peters (GL)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Het Australische voorstel voor internationale rampenbestrijding
Frans Timmermans (PvdA)
7 april 2011 - 26 juli 2011
Herbewapening van terreurorganisatie Hezbollah
Kees van der Staaij (SGP)
7 april 2011 - 23 mei 2011
De berichten over de kosten van openingsfeestjes
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat het ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie een dag per week alleen een vegetarische lunch aanbiedt
Karen Gerbrands (PVV)
7 april 2011 - 23 mei 2011
De situatie van Libische asielzoekers
Hans Spekman (PvdA)
7 april 2011 - 17 mei 2011
Het bericht 'ROC achtervolgt klokkenluider'
Harm Beertema (PVV)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Eventueel gebruik van munitie met verarmd uranium en clustermunitie
Harry van Bommel , Jasper van Dijk (SP), Frans Timmermans (PvdA), Angelien Eijsink (PvdA)
7 april 2011 - 16 mei 2011
Mishandeling van vrouwen in Irak
Kathleen Ferrier (CDA), Coşkun Çörüz (CDA)
7 april 2011 - 11 mei 2011
Het gebrek aan opvang voor slachtoffers van mensenhandel
Sharon Gesthuizen (SP)
7 april 2011 - 20 mei 2011
Het bericht dat aan illegale vreemdelingen geld wordt geboden om hen Nederland te doen verlaten
Sietse Fritsma (PVV)
7 april 2011 - 24 augustus 2011
De politieke situatie in Syrië en in het bijzonder de situatie van politieke gevangenen
Harry van Bommel (SP)
7 april 2011 - 26 juli 2011
Bijna 1000 ondergrondse Hezbollah millitaire posten in Zuid-Libanon
Joël Voordewind (CU)
7 april 2011 - 2 mei 2011
Jellinek Curaçao
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 20 mei 2011
Het bericht dat illegale vreemdelingen geld wordt geboden om te vertrekken
Cora van Nieuwenhuizen (VVD)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat scholen steeds minder geld over houden
Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
7 april 2011 - 17 juni 2011
Zorg voor kinderen met een meervoudige zorgvraag
Lea Bouwmeester (PvdA)
7 april 2011 - 19 april 2011
Slachtoffers door te gladde wegen
Jacques Monasch (PvdA), Sharon Dijksma (PvdA)
7 april 2011 - 3 mei 2011
Het Mor Gabriël klooster
Pieter Omtzigt (CDA)
7 april 2011 - 23 mei 2011
Een groepsuitzetting naar Irak waar veel jonge kinderen bij zijn betrokken
Tofik Dibi (GL)