Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34048 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
8 april 2011 - 18 mei 2011
Korhoenders
Ger Koopmans (CDA)
8 april 2011 - 3 mei 2011
Verkoop van chemische wapens door Libische rebellen aan Hamas Hezbollah
Hero Brinkman (PVV)
8 april 2011 - 7 juni 2011
Het bericht dat het ziekenhuis Bernhoven in Oss de afdeling klinische verloskunde gaat sluiten
Nine Kooiman (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 april 2011 - 26 mei 2011
De rechtsbescherming van ambtenaren
Pierre Heijnen (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 april 2011 - 24 mei 2011
De aanpak van cyberspionage
Ronald van Raak (SP)
8 april 2011 - 24 mei 2011
De 'opbrengst'van een bursalenstelsel
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
8 april 2011 - 9 juni 2011
Erfpachttarieven
Ronald Plasterk (PvdA), Jacques Monasch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 april 2011 - 23 juni 2011
De vernielde dassenburchten en vergiftigde wilde dieren in Drenthe
Agnes Wolbert (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
8 april 2011 - 18 mei 2011
Multinationals bij kwekersvrijstelling in octrooirecht
Henk van Gerven (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
8 april 2011 - 29 juni 2011
Administratieve lastendruk bij leraren
Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
8 april 2011 - 24 mei 2011
Milieusubsidie en huizenbezitters
Betty de Boer (VVD), René Leegte (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 april 2011
Het afmaken van straathonden in EU-lidstaat Roemenië
Esther Ouwehand (PvdD)
8 april 2011 - 27 mei 2011
Het door Italië verlenen van visa aan Tunesiërs
Sietse Fritsma (PVV)
8 april 2011 - 3 mei 2011
De vestiging van een Al Qaeda emiraat in Yemen
Hero Brinkman (PVV)
8 april 2011 - 24 mei 2011
De tijdelijke subsidieregeling voor maatwerkadviezen voor woningen
Paulus Jansen (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
8 april 2011 - 1 juli 2011
Doorverwijzing bij darmkanker en darmkankerscreening
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 april 2011 - 15 juni 2011
Het bericht 'Windmolens als stroombron'
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
7 april 2011 - 23 mei 2011
Een groepsuitzetting naar Irak waar veel jonge kinderen bij zijn betrokken
Tofik Dibi (GL)
7 april 2011 - 2 mei 2011
Jellinek Curaçao
Martijn van Dam (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 april 2011 - 7 juni 2011
Problemen rondom het burgerlijk huwelijk
Cora van Nieuwenhuizen (VVD), Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)