Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34396 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 mei 2011 - 17 juni 2011
Verzoening tussen Hamas en Fatah
Raymond de Roon (PVV)
13 mei 2011 - 24 juni 2011
ROC's die leerlingen verplichten een extra bijdrage te betalen voor het volgen van een opleiding
Manja Smits (SP), Jasper van Dijk (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 mei 2011 - 1 juni 2011
Abortus en anticonceptie op Curacao
Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 mei 2011 - 13 juli 2011
Het bericht dat gemeenten te laat zijn met de omgevingsvergunningen
Jhim van Bemmel (PVV)
12 mei 2011 - 28 juni 2011
De belemmeringen voor het lopen van stage door jongeren die wachten op een verblijfsvergunning
Gerard Schouw (D66), Boris van der Ham (D66)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
12 mei 2011 - 30 juni 2011
Een VN-onderzoek naar de vliegramp in Tripoli
Alexander Pechtold (D66), Stientje van Veldhoven (D66)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
12 mei 2011 - 10 juni 2011
Betere uitleg van de overheid over rookvrije horeca
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 mei 2011 - 6 juni 2011
De stroomstoring en de veiligheid in de ziekenhuizen van Ziekenhuisgroep Twente
Margreeth Smilde (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 mei 2011 - 22 juli 2011
Mensenrechtenschendingen in de elektronicasector
Cynthia Ortega-Martijn (CU), Joël Voordewind (CU), Bruno Braakhuis (GL)
12 mei 2011 - 2 augustus 2011
Niet aflatend ilsamitisch geweld tegen christenen in Egypte
Raymond de Roon (PVV)
12 mei 2011 - 20 juni 2011
Betrokkenheid van het bedrijfsleven bij het hbo
Boris van der Ham (D66)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
12 mei 2011 - 8 juni 2011
Het voornemen te bezuinigen op de eerstelijns GGZ
Renske Leijten
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 mei 2011 - 7 juni 2011
Zwakke veendijken
Richard de Mos (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
12 mei 2011 - 9 juni 2011
Een nabetaling voor honderden (voormalig) Griekse parlementariërs
Pieter Omtzigt (CDA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
12 mei 2011 - 29 juni 2011
De topsalarissen bij Buma/Stemra
Jasper van Dijk (SP), Sharon Gesthuizen (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 mei 2011 - 1 juni 2011
De informatievoorziening aan het parlement
Mariko Peters (GL), Ineke van Gent (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 mei 2011 - 17 juni 2011
Een Israelische spoorlijn
Léon de Jong (PVV), Raymond de Roon (PVV)
12 mei 2011 - 6 juni 2011
De blaastest
Sander de Rouwe (CDA), Coşkun Çörüz (CDA)
11 mei 2011 - 19 mei 2011
Verstoring van de dodenherdenking door Gretta Duisenburg
Raymond de Roon (PVV)
11 mei 2011 - 9 juni 2011
De door de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) opgelegde miljoenenboete aan thuiszorginstellingen
Renske Leijten