Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34048 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
4 april 2011 - 17 mei 2011
Kwetsende spreekkoren
Richard de Mos (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 april 2011 - 20 april 2011
De vaatchirurg die spoor van calamiteiten achterlaat
Johannes Sibinga Mulder , Helma Lodders (VVD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
4 april 2011
Het bericht dat het nieuwe belastingregels de economie van Saba en Sint Eustatius ontwrichten
Wouter Koolmees (D66), Wassila Hachchi (D66)
4 april 2011 - 14 april 2011
Het bericht 'Kans op drie jaar uitsluiting van bedrijfstoeslag'
Ger Koopmans (CDA)
4 april 2011 - 11 april 2011
Basisschool As Siddieq
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
4 april 2011 - 27 mei 2011
Lekkende straatcoaches
Joram van Klaveren (PVV), Lilian Helder (PVV)
4 april 2011 - 27 april 2011
Het bericht dat Jeugdproject Wyldemerk gedwongen de deuren moet sluiten
Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA), Metin Çelik (PvdA)
4 april 2011 - 11 mei 2011
Het verbieden van een rechtspersoon die zich bezighoudt met pedoseksualiteit en waarvan een bestuurder schuldig is aan kinderporno
Khadija Arib (PvdA)
4 april 2011 - 28 april 2011
De rechtsbijstand aan minderjarigen in strafzaken
Jeroen Recourt (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
1 april 2011 - 19 april 2011
De onhoudbaarheid van de hypotheekrenteaftrek
Bruno Braakhuis (GL)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
1 april 2011 - 16 mei 2011
Klimaatverandering door menselijk handelen
Richard de Mos (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
1 april 2011 - 27 april 2011
Het bericht '14 nieuwe megastallen in Brabant'
Marianne Thieme (PvdD)
1 april 2011 - 7 juni 2011
Het fiscale partnerbegrip
Helma Neppérus (VVD)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
1 april 2011 - 26 april 2011
Het bericht 'Eisen woningen student te streng'
Bas Jan van Bochove (CDA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
1 april 2011 - 21 juni 2011
Het waarschuwingssysteem BlauwBlauw voor voorrang hulpvoertuigen (ambulance, brandweer, politie)
1 april 2011 - 27 juni 2011
De paranoïde uitspraken van vrijheidshater en voormalig GroenLinks lijsttrekker Rabbae
Joram van Klaveren (PVV), Johan Driessen (PVV)
1 april 2011 - 25 mei 2011
Het eventueel verbieden van emissierechten afkomstig van Clean Development Mechanism- en Joint Implementation-projecten op basis van HCFK-22 of N2O voor sectoren buiten de emissiehandel
Stientje van Veldhoven (D66)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
1 april 2011 - 16 mei 2011
Het bericht dat Nederland de Verenigde Staten nauwgezet op de hoogte houdt van lopende terreuronderzoeken
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
1 april 2011 - 18 mei 2011
Euroterminal Coevorden (1712) en de spoorcapaciteit Zwolle-Coevorden-Emmen (1713)
Maarten Haverkamp (CDA), Arie Slob (CU)
1 april 2011 - 1 juli 2011
Zorg voor kankerpatiënten
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)