Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

36861 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 april 2012 - 30 mei 2012
De financiering van grote sportevenementen
Lutz Jacobi (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 april 2012 - 21 mei 2012
Het artikel 'Hoe bedrijven sollicitanten misleiden met spookvacatures
Eddy van Hijum (CDA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 april 2012 - 8 mei 2012
Het bericht 'Bondgenoot zette aan tot antiwesterse rellen' en andere mediaberichten over de missie in Kunduz
Marcial Hernandez (PVV)
Hans Hillen (minister defensie) (CDA)
13 april 2012 - 9 mei 2012
Een storing in het C2000 communicatiesysteem
Nine Kooiman (SP)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
13 april 2012 - 2 mei 2012
Lange reistijd bij low budget vliegmaatschappijen
Attje Kuiken (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA), Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 april 2012 - 19 april 2012
De Turkse reactie op het in het Rijksmuseum exposeren van een 'anti-Turkse spotprent'
Wim Kortenoeven (PVV), Geert Wilders (PVV), Martin Bosma (PVV)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 april 2012 - 3 mei 2012
De berichtgeving over de NOvA en het toezicht op de advocatuur
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 april 2012 - 8 mei 2012
Een ontsnapte ter beschikking gestelde
Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 april 2012 - 14 mei 2012
Vliegveld Valkenburg
Maarten Haverkamp (CDA), Ingrid de Caluwé (VVD)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD), Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
12 april 2012 - 10 mei 2012
Het bericht dat de winnares van de Mensenrechtentulp Ni Yulan en haar echtgenoot Don Jiqin zijn veroordeeld tot celstraffen
Alexander Pechtold (D66)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
12 april 2012 - 1 mei 2012
De dreigende ontmanteling van het Gemini Ziekenhuis inn Den Helder
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 april 2012 - 9 mei 2012
De contacten met de alcohol- en tabakslobby
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 april 2012 - 31 mei 2012
Het artikel "Industrie wordt gestraft voor goed milieugedrag"
René Leegte (VVD)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA), Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
12 april 2012 - 31 mei 2012
Vermeende kartelafspraken
Attje Kuiken (PvdA)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD), Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
12 april 2012 - 10 mei 2012
De veroordeling van de winnares van de Mensenrechtentulp
Harry van Bommel (SP), Mariko Peters (GL), Kees van der Staaij (SGP), Wim Kortenoeven (PVV), Joël Voordewind (CU)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
12 april 2012 - 14 mei 2012
De juistheid van de verkeersveiligheidscijfers
Attje Kuiken (PvdA)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
12 april 2012 - 10 mei 2012
De arrestatie van de Chinese activiste Ni Yulan
Frans Timmermans (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
12 april 2012 - 15 oktober 2012
De veiling van GSM-frequenties en de mogelijke interferentie met GSM-rail
Arie Slob (CU)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA), Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)
12 april 2012 - 11 juni 2012
De internethandel in (wilde) dieren
Esther Ouwehand (PvdD)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
12 april 2012 - 26 april 2012
Kort volgen op de spoorcorridor OV-SAAL (Schiphol-Amsterdam-Almere-Lelystad)
Arie Slob (CU)
Melanie Schultz van Haegen (minister infrastructuur en waterstaat) (VVD)