Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

32580 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
15 november 2010 - 20 december 2010
Het verzwijgen van antibioticagebruik door varkensboeren
Marianne Thieme (PvdD)
15 november 2010 - 7 december 2010
Het bericht 'Delta stapt uit Solland Solar en boekt fors af'
Diederik Samsom (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
12 november 2010 - 15 december 2010
De aanhoudende aanslagen op christenen in Irak
Marianne Thieme (PvdD)
12 november 2010 - 9 december 2010
Positie van starters op de woningmarkt
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 november 2010 - 23 november 2010
De uitspraken van de Eurocommissaris over het afronden van belminuten door telecomaanbieders
Martijn van Dam (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
12 november 2010 - 14 december 2010
Foute modellen inzake methaanuitstoot bij melkvee
Ger Koopmans (CDA)
12 november 2010 - 7 januari 2011
De aanpak van huiselijk geweld
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
12 november 2010 - 20 december 2010
Beveiliging opslag ID-gegevens
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 november 2010 - 22 november 2010
Opleidingseisen voor gastouders
Karin Straus (VVD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
12 november 2010 - 23 november 2010
De ontstane onduidelijkheid over het afronden op hele belminuten door telecomaanbieders
Bruno Braakhuis (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
12 november 2010 - 29 november 2010
Ontwikkelingshulp van de Europese Unie (EU) aan de schurkenstaten Zimbabwe, Somalië, Libië, Syrië, Iran en Myanmar
Louis Bontes (PVV)
12 november 2010 - 12 november 2010
Het terugsturen van Birmese vluchtelingen door Thailand
Joël Voordewind (CU)
12 november 2010 - 30 november 2010
Uitlatingen van de Palestijnse leider Abbas over het verbreken van afspraken
Geert Wilders (PVV)
12 november 2010 - 9 december 2010
Aanhoudende storingen op regionale spoorlijnen
Ineke van Gent (GL)
11 november 2010 - 24 november 2010
Een ter dood veroordeling in Pakistan
Harry van Bommel , Raymond de Roon (PVV), Joël Voordewind (CU), Kees van der Staaij (SGP)
11 november 2010 - 10 december 2010
Het bericht 'Meer kids in alcoholcoma'
Kees van der Staaij (SGP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
11 november 2010 - 3 februari 2011
Het bewaren van dossiers door Jeugdzorg over gezinnen waar geen kindermishandeling is geconstateerd
Jeroen Dijsselbloem (PvdA)
11 november 2010 - 3 december 2010
De opstartproblemen van het Nederlands Register Gerechtelijk Deskundigen
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
11 november 2010 - 24 januari 2011
De uitzending van de Ombudsman waaruit is gebleken dat passagiers vervoer geweigerd wordt, vanwege hun handicap of hulpmiddel
Willie Dille (PVV)
11 november 2010 - 16 december 2010
Het blenden van stookolie
Paulus Jansen (SP), Liesbeth van Tongeren (GL)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)