Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34341 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
27 mei 2011 - 23 juni 2011
Megastallen in Noord-Holland
Karen Gerbrands (PVV)
27 mei 2011 - 21 juni 2011
Het feit dat de vader van een ontvoerde minderjarige I.A. niet op de opsporingslijst staat
Madeleine van Toorenburg (CDA), Pieter Omtzigt (CDA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
27 mei 2011 - 23 juni 2011
De onafhankelijkheid van universiteitsbladen
Jasper van Dijk (SP)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
27 mei 2011 - 7 juli 2011
De gemeente Eindhoven die op onverantwoorde wijze bankier speelt
André Elissen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 mei 2011 - 12 juli 2011
Het verstekken van een wapenexportvergunning aan een verdachte van drugshandel
Jasper van Dijk (SP)
27 mei 2011 - 8 juli 2011
Het bericht ‘KPN zet app-heffing door’
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
27 mei 2011 - 15 juni 2011
Het bericht ‘Waarom kennen vrouwen een van hun grootste risicofactoren voor borstkanker niet?’
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
26 mei 2011 - 15 juli 2011
Plannen voor het vergassen van ganzen
Marianne Thieme (PvdD)
26 mei 2011 - 21 juni 2011
De miljoenenfraude en massale belastingontduiking in de vastgoedsector
Sharon Gesthuizen (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
26 mei 2011 - 12 augustus 2011
Het geld van de Bruinsma dat terugvloeit naar de Bruinsmagroep
Jeroen Recourt (PvdA)
26 mei 2011 - 4 juli 2011
Investeringen van Shell in Syrië
Harry van Bommel (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
26 mei 2011 - 1 juli 2011
Het bericht ‘Minister Opstelten wil per korps top 10 van hooligans’
Lilian Helder (PVV), Richard de Mos (PVV)
26 mei 2011 - 30 juni 2011
Het evaluatierapport van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR) over de brand in Moerdijk
Liesbeth van Tongeren (GL)
26 mei 2011 - 20 juni 2011
Het bericht dat Amsterdam meer middelen wil voor de aanpak van mensenhandel
Khadija Arib (PvdA)
26 mei 2011 - 12 augustus 2011
Het vrijkomen van geld van de heer Bruinsma
Coşkun Çörüz (CDA)
26 mei 2011 - 14 juni 2011
De benoeming van de nieuwe directeur van het IMF
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
26 mei 2011 - 12 augustus 2011
De in Zwitserland vrijgegeven miljoenen van Klaas Bruinsma
Sharon Gesthuizen (SP)
26 mei 2011 - 24 juni 2011
De voorgenomen bezuinigingen door de provincies op de regionale omroep
Maarten Haverkamp (CDA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
26 mei 2011 - 16 juni 2011
De opheffing van het Kenniscentrum Recreatie
Lutz Jacobi (PvdA)
26 mei 2011 - 9 september 2011
De arrestatie van een vrouw in Saoedi-Arabië omdat zij achter het stuur van een auto zat
Frans Timmermans (PvdA), Khadija Arib (PvdA)