Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

34048 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
12 april 2011 - 8 juni 2011
De arrestatie en verdwijning van de Chinese kunstenaar Ai Weiwei
Alexander Pechtold (D66)
12 april 2011 - 23 juni 2011
Het bericht 'Verboden arbeid soms gewoon toegestaan'
Ino van den Besselaar (PVV)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
12 april 2011 - 17 mei 2011
De gevolgen van het beleid om capaciteitsuitbreiding onder de contracteerruimte te brengen
Kees van der Staaij (SGP)
12 april 2011 - 11 mei 2011
Het doorschuiven van ontheffingsbesluiten voor de bouw van megastallen door gemeenten naar de provincie uit vrees voor schadeclaims
Marianne Thieme (PvdD)
12 april 2011 - 15 juni 2011
Windenergie
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
12 april 2011 - 3 mei 2011
Nederlandse garanties over buitenlands spaargeld
Ronald Plasterk (PvdA)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
12 april 2011 - 7 juni 2011
De versnelde aanleg van liften op station Gorinchem
Maarten Haverkamp (CDA)
12 april 2011 - 3 mei 2011
Het bericht dat het conceptwetsvoorstel Rijkswet Personenverkeer voorlopig van de baan is
Cora van Nieuwenhuizen (VVD), André Bosman (VVD)
12 april 2011 - 18 mei 2011
Topklinische geestelijke gezondheidszorg (ggz) die ggz-hulp lokaal uitlsuit
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
12 april 2011 - 18 mei 2011
De nationale koppen op Natura 2000
Helma Lodders (VVD), Elbert Dijkgraaf (SGP)
12 april 2011 - 6 juli 2011
Inkoop van duurzaam hout
Liesbeth van Tongeren (GL)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA), Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 april 2011 - 12 augustus 2011
Het aanzetten tot geweld en bedreigingen geuit door Sharia4Holland
Joram van Klaveren (PVV), Geert Wilders (PVV)
12 april 2011 - 11 mei 2011
De ontwikkeling van een nieuwe flitspaal
Kees Verhoeven (D66), Gerard Schouw (D66)
12 april 2011 - 28 april 2011
Problemen in het gehandicaptenvervoer
Richard de Mos (PVV)
12 april 2011 - 27 mei 2011
Oneigenlijk gebruik door derden van Kamer van Koophandel-gegevens
Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
12 april 2011 - 13 mei 2011
Aanval op kamp Ashraf in Irak
Harry van Bommel (SP)
8 april 2011 - 3 mei 2011
De vestiging van een Al Qaeda emiraat in Yemen
Hero Brinkman (PVV)
8 april 2011 - 29 april 2011
De slechte positie van het vrouwenvoetbal in Nederland
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
8 april 2011 - 29 juni 2011
Administratieve lastendruk bij leraren
Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
8 april 2011 - 24 mei 2011
Milieusubsidie en huizenbezitters
Betty de Boer (VVD), René Leegte (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)