Ingrid de Caluwé

Personalia

Voornaam Ingrid
Achternaam de Caluwé
Initialen I.S.H.
Geboortedatum 27 mei 1967
Politieke Partij VVD

Functies

Tweede Kamerlid
20 september 2012 - 22 maart 2017 VVD
1 juni 2011 - 20 september 2012 VVD

Activiteiten

0 wetsvoorstellen
0 moties
3 amendementen
1
2
0
39 kamervragen
6 kamerstukken

Tijdlijn

Loading...