Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

33179 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
20 februari 2012 - 21 maart 2012
De handelsmissie naar Japan en de mogelijkheid om daar de situatie van de in Japsn gevangengenomen Erwin Vermeulen te bespreken
Esther Ouwehand (PvdD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
20 februari 2012 - 6 april 2012
Marteling en mishandeling in Israëlische detentiecentra
Harry van Bommel (SP), Henk van Gerven (SP)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
20 februari 2012 - 7 maart 2012
De mogelijke arrestatie van honderden Tibetanen door de Chinese autoriteiten
Frans Timmermans (PvdA)
Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
20 februari 2012 - 13 maart 2012
Het bericht 'Dutch Aero grijpt naast mammoetorder JSF'
Angelien Eijsink (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
17 februari 2012 - 30 maart 2012
Een internationale aanpak van voetbalhooligans
Tjeerd van Dekken (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 februari 2012 - 20 maart 2012
Digitale spionage van China en Rusland
André Elissen (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Uri Rosenthal (minister buitenlandse zaken) (VVD)
17 februari 2012 - 12 april 2012
Problemen in het middelbaar beroepsonderwijs
Jasper van Dijk (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
17 februari 2012 - 26 maart 2012
Het bericht 'Dwing OM tot hoger beroep'
Lilian Helder (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
17 februari 2012 - 20 maart 2012
Het strafrechtelijk afkopen van vervolging na het lastigvallen en bedreigen van een scheidsrechter
Jeroen Recourt (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 februari 2012 - 5 april 2012
De komst van een extremistische imam naar Nederland
Joël Voordewind (CU), Mirjam Sterk (CDA), Kees van der Staaij (SGP), Joram van Klaveren (PVV)
Leers , Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA), Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
17 februari 2012 - 19 maart 2012
Het kwijtmaken van het archief van het Nationale Cyber Security Centrum
Jhim van Bemmel (PVV), André Elissen (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
17 februari 2012 - 26 maart 2012
Een transport van 38 Heckrunderen, in eigendom van Staatsbosbeheer, waarvan 16 runderen het niet hebben overleefd
Anja Hazekamp (PvdD)
Henk Bleker (staatssecretaris economische zaken) (CDA)
17 februari 2012 - 12 maart 2012
Tientallen vaders die jaarlijks vals beschuldigd worden door ex'en van misbruik of mishandeling
Louis Bontes (PVV)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
17 februari 2012 - 6 maart 2012
De ergernis van veehouders aan het wisselend beleid van ziekenhuizen rond MRSA
Anja Hazekamp (PvdD)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
17 februari 2012 - 19 maart 2012
Het artikel 'Gemeente Haren verscheurde parkeerboetes
Hero Brinkman (PVV), Coşkun Çörüz (CDA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
16 februari 2012 - 1 februari 2012
Het bericht dat "de controle op medicijngebruik van ouderen faalt"
Henk van Gerven (SP), Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
16 februari 2012 - 4 april 2012
Het bericht dat de anonieme Tor-netwerk een speeltuin is voor pedoseksuelen en dat de politie en justitie het nakijken hebben
Khadija Arib (PvdA)
Opstelten (minister justitie en veiligheid) (VVD)
16 februari 2012 - 26 maart 2012
Het bericht ‘Vergaande acties tegen opwarming zijn onnodig’
Richard de Mos (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
16 februari 2012 - 7 maart 2012
Traumahelikopters
Margreeth Smilde (CDA), Maarten Haverkamp (CDA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA), Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
16 februari 2012 - 5 april 2012
De inspanningen van de rijksoverheid om rechtstreeks de positie van Wajongers en WSW-ers op de arbeidsmarkt te versterken
Pierre Heijnen (PvdA), Mariëtte Hamer (PvdA)
Liesbeth Spies (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)