Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

31232 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
31 mei 2011 - 2 september 2011
De spaarrekening van de MBO Raad en de beantwoording van eerdere vragen over de MBO Raad
Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (CDA)
31 mei 2011 - 23 juni 2011
De exposure van Nederlandse banken, verzekeraars en pensioenfondsen op Griekse staatsobligaties
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (CDA)
31 mei 2011 - 23 juni 2011
De Nationale Commissie voor internationale samenwerking en Duurzame Ontwikkeling
Ewout Irrgang (SP)
31 mei 2011 - 5 augustus 2011
Over antwoorden op eerdere Kamervragen over hulp en ondersteuning aan een persoon die na langdurige detentie is vrijgesproken
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
31 mei 2011 - 8 juli 2011
Het gegeven dat nog slechts de helft van de Amsterdammers autochtoon is
Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (CDA)
31 mei 2011 - 19 september 2011
Onjuiste informatie in debat met de Kamer met name over onderwijsuitgaven
Boris van der Ham (D66), Alexander Pechtold (D66)
Mark Rutte (minister-president ) (VVD)
31 mei 2011 - 1 september 2011
“Betalen om aangifte te mogen doen”
Raymond de Roon (PVV), Louis Bontes (PVV), Lilian Helder (PVV)
31 mei 2011 - 14 juli 2011
Het bericht ‘Woerden weer intercitystation’
Gerda Verburg (CDA), Maarten Haverkamp (CDA)
31 mei 2011 - 29 augustus 2011
De kinderopvang op de BES eilanden
Wassila Hachchi (D66)
Henk Kamp (VVD)
31 mei 2011 - 24 juni 2011
De ANBI-status
Carola Schouten (CU)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
30 mei 2011 - 24 juni 2011
De NPO die Nederlandse series niet wil delen met derden
Mariko Peters (GL)
Marja van Bijsterveldt (CDA)
30 mei 2011 - 27 juni 2011
De veroordeling van twee voormalige presidentskandidaten in Wit-Rusland
Frans Timmermans (PvdA)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht dat Nederlandse uitkeringen naar Marokko en naar Turkije worden geëxporteerd
Ino van den Besselaar (PVV)
Henk Kamp (VVD)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht dat wie eerlijk is over hiv een baan kan vergeten
Khadija Arib (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
30 mei 2011 - 12 juli 2011
Het bericht ‘ETF’s: het nieuwste gevaar voor de financiële markten’
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (CDA)
30 mei 2011 - 20 juli 2011
De opvolging van aanbevelingen van het VN-Mensenrechtencomité en de opvolging van de aanbevelingen van het VN- comité voor de uitbanning van rassendiscriminatie
Frans Timmermans (PvdA)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
De mogelijke strijdigheid van de Wet Inburgering Buitenland
Martijn van Dam (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Piet Hein Donner (CDA)
30 mei 2011 - 1 juli 2011
CO2-vrije stroomopwekking
Brigitte van der Burg (VVD)
Maxime Verhagen (viceminister-president ) (CDA)
30 mei 2011 - 2 augustus 2011
Servische veteranen
André Bosman (VVD)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Uitkeringen in Turkije
Pieter Omtzigt (CDA), Eddy van Hijum (CDA)
Henk Kamp (VVD)