Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

30900 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 april 2011 - 22 juni 2011
De mishandeling van meisjes op een verjaardagsfeest
Joram van Klaveren (PVV), Lilian Helder (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
28 april 2011 - 25 juli 2011
Nazorg van misbruik in de Rooms-katholieke kerk
Sharon Gesthuizen (SP), Tofik Dibi (GL), Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 april 2011 - 19 mei 2011
Erkenning van Palestijnse staat als pressiemiddel
Raymond de Roon (PVV)
28 april 2011 - 31 mei 2011
Geweld in Tibet
Harry van Bommel (SP)
28 april 2011 - 19 mei 2011
De politiek onrustige situatie in Burkina Faso
Frans Timmermans (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
28 april 2011
Het verbeteren van de toeslagregeling voor extreme zorgzwaarte
Agnes Wolbert (PvdA)
28 april 2011 - 6 juni 2011
Het bericht dat de helft van de spoedeisende hulpen in Nederland dicht zouden kunnen
Eeke van der Veen (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 april 2011 - 8 juni 2011
Proefboringen naar schaliegas en het fracken van de ondergrond ten behoeve van gaswinning
Paulus Jansen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
27 april 2011 - 17 mei 2011
De toename van het aantal GHB-verslaafden en het tekort aan behandelplekken
Renske Leijten (SP), Nine Kooiman (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
27 april 2011 - 1 juni 2011
De inzet Nederlandse militairen in Sahel-landen
Ewout Irrgang (SP), Harry van Bommel (SP), Jasper van Dijk (SP)
27 april 2011 - 9 juni 2011
Het bericht ‘Moord Hillis gefilmd’
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD), Hero Brinkman (PVV), Coşkun Çörüz (CDA)
27 april 2011 - 24 mei 2011
Het verbod van brandweerlieden om kritiek te leveren
Ronald van Raak (SP)
27 april 2011 - 28 juni 2011
Een schadeclaim
Harry van Bommel (SP), Jasper van Dijk (SP)
27 april 2011 - 17 juni 2011
Het waarborgen van de veiligheid bij het opstellen van dekkings- en spreidingsplannen voor de brandweer en de keuze voor een afwijkende voertuigbezetting
Ahmed Marcouch (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
27 april 2011 - 15 juni 2011
De hoogwatergeul bij Veessen - Wapenveld (gemeente Heerde)
Lutz Jacobi (PvdA), Jeroen Dijsselbloem (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
27 april 2011 - 8 juni 2011
Hoge kosten voor bemiddeling/administratie in de particuliere huursector
Paulus Jansen (SP)
27 april 2011 - 30 mei 2011
Verkoop en verhuur van paaskuikens die na Pasen massaal gedumpt worden
Esther Ouwehand (PvdD)
27 april 2011 - 24 mei 2011
Wettelijke belemmeringen tussen toezichthouders
Farshad Bashir (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
27 april 2011 - 8 juni 2011
De hoogte en wijze van toerekenen van kosten bij instellingscollegegelden bij tweede studies
Sander de Rouwe (CDA), Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
26 april 2011 - 11 mei 2011
Groeiend antisemitisme en toenemend geweld tegen Roma in Hongarije
Frans Timmermans (PvdA), Myrthe Hilkens (PvdA)