Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

30307 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
3 maart 2011 - 17 mei 2011
Het onthoofden van ganzen bij carnaval
Marianne Thieme (PvdD)
3 maart 2011 - 20 april 2011
Het schrappen van brandweerwagens
Attje Kuiken (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
3 maart 2011 - 31 maart 2011
Het voorstel om burgemeesters in uitzonderlijke gevallen beslissingsbevoegdheid te geven over de verblijfstatus van vreemdelingen
Tofik Dibi (GL)
3 maart 2011 - 11 april 2011
Grievende uitspraken over homo's door leraren te Kampen
Ahmed Marcouch (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
3 maart 2011
De Hoogwatergeul Veessen-Wapenveld in het kader van Ruimte voor de Rivier
Ad Koppejan (CDA)
3 maart 2011 - 12 mei 2011
Agressie bij weigering alcoholverkoop onder de 16 jaar
Lea Bouwmeester (PvdA)
3 maart 2011 - 28 april 2011
Het sluiten van de Doggershoek
Nine Kooiman (SP), Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 maart 2011 - 13 april 2011
De onderdrukking van de Papoea's
Kathleen Ferrier (CDA)
3 maart 2011 - 23 maart 2011
Dreigende bezuinigingen op alle vormen van gesubsidieerde arbeid bij musea en andere culturele instellingen
Jetta Klijnsma (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
3 maart 2011 - 24 maart 2011
De positie van twee oppositieleiders in Iran
3 maart 2011 - 1 april 2011
Roken richt blijvende schade aan in het puberbrein
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 maart 2011 - 24 maart 2011
De arrestatie van leiders van de Iraanse oppositie
Frans Timmermans (PvdA)
2 maart 2011 - 1 april 2011
De manier waarop de Thuisapotheek klanten werft
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 maart 2011 - 4 april 2011
De inadequate Nederlandse controle op veetransporten
Marianne Thieme (PvdD)
2 maart 2011 - 20 april 2011
De beveiliging van opinievormers en kunstenaars
Tofik Dibi (GL)
2 maart 2011
De beantwoording van de minister op de eerder gestelde vragen over bouwregelgeving, brandveiligheid voor parkeergarages en andere grote bouwwerken
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
2 maart 2011 - 1 april 2011
De rechtspositie van eigenaren van vakantiehuisjes
Pauline Smeets (PvdA), Lutz Jacobi (PvdA)
2 maart 2011 - 7 maart 2011
Misleidende informatie in het bezwaarformulier Elektronisch Patiëntendossier (EPD)
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 maart 2011
Het bericht dat de provincies miljarden besteden aan vage doelen
Gerard Schouw (D66)
1 maart 2011 - 11 april 2011
Aanhouding van tegenstanders van het Cubaanse regime
Kathleen Ferrier (CDA)