Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

31183 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
16 juni 2011 - 11 juli 2011
Het infanteriegevechtsvoertuig CV-90
Han ten Broeke (VVD)
16 juni 2011 - 29 juni 2011
De invloed van leefstijlinterventies op het terugdringen van babysterfte
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
16 juni 2011 - 26 juli 2011
Een gemartelde dichteres in Bahrein die een jaar celstraf krijgt
Frans Timmermans (PvdA)
16 juni 2011 - 28 juni 2011
Ondeugdelijke kostenramingen WK 2018 en verkeerd informeren van de Kamer
Pia Dijkstra (D66), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
16 juni 2011 - 14 juli 2011
Positief leefstijlbeleid
Pia Dijkstra (D66)
Edith Schippers (VVD)
16 juni 2011 - 13 juli 2011
Het bericht dat de minister van Financiën van Sint Maarten de controlerende bevoegdheden van het College Financieel Toezicht wil inperken
Eric Lucassen (PVV)
Piet Hein Donner (CDA)
16 juni 2011 - 8 juli 2011
Boycot van de Durban III Conferentie
Kees van der Staaij (SGP), Joël Voordewind (CU)
16 juni 2011 - 6 juli 2011
Het bericht dat inwoners van Curaçao ziek zijn door vervuild water
Wassila Hachchi (D66)
Piet Hein Donner (CDA)
16 juni 2011 - 29 juni 2011
De verkoop van een ziekenhuisafdeling aan een private investeringsmaatschappij
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (VVD)
16 juni 2011 - 8 juli 2011
Het bericht dat kleinverbruikers teveel betalen voor de meterhuur
Paulus Jansen (SP)
Maxime Verhagen (viceminister-president ) (CDA)
16 juni 2011 - 15 augustus 2011
Milities in Rio de Janeiro
Kathleen Ferrier (CDA), Coşkun Çörüz (CDA)
16 juni 2011 - 23 augustus 2011
De mogelijke vrijlating van damherten nabij Nederlands grondgebied
Ger Koopmans (CDA)
16 juni 2011 - 12 augustus 2011
De brandbrief van de Jonge Academie van de KNAW
Tanja Jadnanansing (PvdA), Sharon Dijksma (PvdA)
Maxime Verhagen (viceminister-president ) (CDA)
16 juni 2011 - 12 juli 2011
Deelname aan de Bilderbergconferentie 2011
Harry van Bommel (SP)
16 juni 2011 - 23 november 2011
Het vermeende weren van vissers uit de Klaverbank door Greenpeace
Karen Gerbrands (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
16 juni 2011 - 4 oktober 2011
De juridische procedure van asbestslachtoffers
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
16 juni 2011 - 14 juli 2011
Onrechtmatig gebruik van de wanbetalerregeling en absolute minima met een betalingsachterstand
Hans Spekman (PvdA), Eeke van der Veen (PvdA)
Edith Schippers (VVD)
15 juni 2011 - 4 juli 2011
De zwarte lijst met illegale kansspelaanbieders voor banken
Nine Kooiman (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
14 juni 2011 - 23 augustus 2011
Het uitsterven van de scholekster
Esther Ouwehand (PvdD)
14 juni 2011 - 12 augustus 2011
Een homoseksuele asielzoekers op grond van de ongeloofwaardigheid van zijn verklaringen
Hans Spekman (PvdA)