Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

30818 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
2 mei 2011 - 24 mei 2011
Het Jaarbericht 2010 vban Inspectie Jeugdzorg
Tofik Dibi (GL)
2 mei 2011 - 27 mei 2011
Het ruimen van graven in de gemeente Ede
Ronald van Raak (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 mei 2011 - 26 mei 2011
Kartelafspraken op executieveilingen
Eric Lucassen (PVV), Lilian Helder (PVV)
2 mei 2011 - 15 juni 2011
Onderzoeken naar mogelijke misdragingen van oud-rechters en het aanzien van de rechterlijke macht
Sharon Gesthuizen (SP)
2 mei 2011 - 15 juni 2011
Het factureren door Buma/Stemra van websites die een radiostream op hun site embedden
Mariko Peters (GL)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
2 mei 2011 - 25 mei 2011
Het bericht "Taxi's Schiphol weigeren ritten"
Richard de Mos (PVV)
2 mei 2011 - 15 juni 2011
De uitspraak van het Europese Hof van Justitie waarin in een individuele zaak gevangenisstraf wegens illegaal verblijf strijdig wordt geacht met de Terugkeerrichtlijn
Hans Spekman (PvdA), Gerard Schouw (D66), Sharon Gesthuizen (SP), Tofik Dibi (GL), Joël Voordewind (CU)
2 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht "Varen houdt nog twaalf legertrucks Soesterberg vast"
Ger Koopmans (CDA), Raymond Knops (CDA)
2 mei 2011 - 30 mei 2011
De positie van vrouwen in de Arabische regio
Kathleen Ferrier (CDA)
2 mei 2011 - 19 mei 2011
Nigeria
Kathleen Ferrier (CDA)
2 mei 2011 - 4 juli 2011
Illegale houtexport vanuit Madagaskar
Sjoera Dikkers (PvdA)
2 mei 2011 - 20 juni 2011
Uitbreiding van de Ring Utrecht binnen de bestaande bak van Amelisweerd
Kees Verhoeven (D66)
2 mei 2011 - 19 mei 2011
Een defecte OV-studentenchipkaart
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
2 mei 2011 - 15 juni 2011
Het arrest van het Europese Hof van Justitie inzake El Dridi
Tofik Dibi (GL)
29 april 2011 - 19 mei 2011
Het bericht 'Mishandelde bejaarde moet zelf achter daders aan'
Ard van der Steur (VVD)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
29 april 2011 - 6 juli 2011
De mogelijke toevoeging van de Noordoostpolder aan de Werelderfgoedlijst
Karen Gerbrands (PVV)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
29 april 2011 - 10 juni 2011
Buitenlandse beurzen
Kees Verhoeven (D66), Boris van der Ham (D66)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
29 april 2011 - 1 juni 2011
De burgeroorlog op Sri Lanka
29 april 2011 - 24 mei 2011
Het bericht 'Jeugdzorg brengt afsprakeb niet in de praktijk'
Sabine Uitslag (CDA)
29 april 2011 - 7 juni 2011
Het beperken van de mogelijkheden voor begeleiding van Wajongers op de werkvloer
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)