Barbara Visser

Personalia

Voornaam Barbara
Achternaam Visser
Initialen B.
Geboortedatum 16 augustus 1977
Politieke Partij VVD
Geschenken (0)

Functies

Kabinet
26 oktober 2017 - 15 januari 2021 staatssecretaris defensie
Tweede Kamerlid
20 september 2012 - 26 oktober 2017 VVD

Activiteiten

2 wetsvoorstellen
1
0
1
68 moties
48
0
0
29 amendementen
12
4
0
295 kamervragen
254 kamerstukken
Reizen (0)

Tijdlijn

Loading...