Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

48 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
18 mei 2011 - 6 juni 2011
De voortvluchtige Nederlandse oorlogsmisdadiger Faber
Emile Roemer (SP), Arie Slob (CU), Job Cohen (PvdA), Sybrand van Haersma Buma (CDA), Geert Wilders (PVV), Alexander Pechtold (D66), Jolande Sap (GL), Kees van der Staaij (SGP), Stef Blok (VVD), Marianne Thieme (PvdD)
13 december 2010 - 14 maart 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de maximumsnelheid naar 130 km/h
Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 11 februari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de internationale top 5 van kenniseconomieën
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 december 2010 - 10 februari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de binnenvaart en ontlasting van wegen en milieu
André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD)

Alle
18 mei 2011 - 6 juni 2011
De voortvluchtige Nederlandse oorlogsmisdadiger Faber
Emile Roemer (SP), Arie Slob (CU), Job Cohen (PvdA), Sybrand van Haersma Buma (CDA), Geert Wilders (PVV), Alexander Pechtold (D66), Jolande Sap (GL), Kees van der Staaij (SGP), Stef Blok (VVD), Marianne Thieme (PvdD)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot aanpassing van de kinderopvangtoeslag
Emile Roemer (SP), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 21 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot het kooprecht voor huurders
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot verbetering van de effectiviteit van de jeugdzorg door een stelselherziening
Emile Roemer (SP), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot 12.000 extra verplegers
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer (SP), André Rouvoet (CU), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)
13 december 2010 - 14 maart 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de maximumsnelheid naar 130 km/h
Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 23 december 2010
Arekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking bezuinigingen op decentrale overheden
André Rouvoet (CU), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot verbetering van de kwaliteit voor ouderenzorg
Emile Roemer (SP), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de afbouw van de algemene overdraagbare heffingskorting in referentieminimumloon
Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot het beperking van de doelgroep voor de AWBZ
Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot het bevriezen van de doelgroep van zorgtoeslag
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), André Rouvoet (CU), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), Femke Halsema (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 11 februari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de internationale top 5 van kenniseconomieën
Job Cohen (PvdA), Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot marktwerking in de cure
Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Kees van der Staaij (SGP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
13 december 2010 - 17 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de nationale politie
Emile Roemer (SP), Marianne Thieme (PvdD), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)
13 december 2010 - 28 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot beloningen voor leraren
Emile Roemer (SP), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP), Marianne Thieme (PvdD)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
13 december 2010 - 19 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot vermindering van de EU-afdrachten
Marianne Thieme (PvdD), Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Job Cohen (PvdA), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot focus en massa
André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 10 februari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de binnenvaart en ontlasting van wegen en milieu
André Rouvoet (CU), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Marianne Thieme (PvdD)
13 december 2010 - 19 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over ontwikkelingssamenwerking
Emile Roemer (SP), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA)
13 december 2010 - 14 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking gezonde overheidsfinanciën
Emile Roemer (SP), Job Cohen (PvdA), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Marianne Thieme (PvdD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)