Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

27985 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
3 februari 2011
Het bericht dat Shell agenten in Nigeria geweldsinstructies gaf
Sharon Gesthuizen (SP)
3 februari 2011 - 15 maart 2011
De aanpassing van de opleiding voor Rechterlijk ambtenaar in opleiding (Raio)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 februari 2011 - 9 maart 2011
Het OM-onderzoek naar Trafigura op Jamaica
Frans Timmermans (PvdA)
3 februari 2011 - 10 februari 2011
De mogelijke sluiting van de afdeling verloskunde van het Diaconessenhuis te Meppel
Nine Kooiman (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 februari 2011 - 4 maart 2011
Mogelijke fraude en corruptie bij de aanschaf van het nieuwe dienstpistool
Ronald van Raak (SP)
3 februari 2011
De betrokkenheid van Shell bij gasboring in Karoo Zuid-Afrika
Sjoera Dikkers (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
3 februari 2011
Drugshandel en diefstal bij DMO
Angelien Eijsink (PvdA), Jasper van Dijk (SP), Wassila Hachchi (D66)
3 februari 2011 - 15 maart 2011
De kaalslag op de scholen in Noord Nederland
Metin Çelik (PvdA), Tjeerd van Dekken (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
3 februari 2011 - 30 maart 2011
Het kansspelbeleid
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
3 februari 2011 - 28 maart 2011
Een diepgravend onderzoek naar de precieze toedracht van het overlijden van Michelle Mooij
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
3 februari 2011 - 14 maart 2011
Extra treinen tussen Leeuwarden en Zwolle
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
3 februari 2011 - 24 februari 2011
Verkregen informatie dat er naar alle waarschijnlijkheid op verschillende plekken rondom de Haarlemmerdijken achtergebleven en op scherp staande explosieven liggen waardoor de Haarlemmermeerpolder en Schiphol mogelijk gevaar lopen
Richard de Mos (PVV), Dion Graus (PVV), Marcial Hernandez (PVV)
3 februari 2011 - 1 maart 2011
De kritiek van de Raad van Kerken op het asielbeleid
3 februari 2011 - 2 maart 2011
Het bericht dat de raad van commissarissen (RvC) van Crucell een persoonlijk belang heeft bij de overname
Sharon Gesthuizen (SP)
3 februari 2011 - 8 maart 2011
Zoutbeperking in voedsel om grote gezondheidswinst te boeken
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 februari 2011 - 7 februari 2011
De executie van de nederlands-Iraanse Zahra Bahrami
Alexander Pechtold (D66)
3 februari 2011 - 11 maart 2011
Tekortschieten van de wet Victoria bij de aanpak van ernstige overlast
Jacques Monasch (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
2 februari 2011 - 14 maart 2011
Het verbod om 's nachts snel te varen met motorboten in de hoofdvaarwaters tussen het vaste land en de Waddeneilanden en of tussen de Waddeneilanden onderling
Matthijs Huizing (VVD)
2 februari 2011 - 28 maart 2011
De islamisering van de omgangsvormen op de Hogeschool van Amsterdam
Harm Beertema (PVV)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
2 februari 2011 - 22 maart 2011
Het aantal lang verblijvende, verwesterde Afghaanse meisjes in Nederland, vergelijkbaar met Sahar
Joël Voordewind (CU)