Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

28101 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
22 februari 2011 - 22 maart 2011
Particuliere erfpacht en hypotheekverstrekking
Matthijs Huizing (VVD), Betty de Boer (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
22 februari 2011 - 23 maart 2011
Het voornemen van het Academisch Ziekenhuis Maastricht (AZM) om academische zorg af te stoten om financiële redenen
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 februari 2011 - 28 april 2011
Het bericht dat er sprake is van corruptie en hoge kosten bij zorgverzekeraar Agis
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 februari 2011 - 12 april 2011
De verkoop van medicijnen via internet
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
22 februari 2011 - 26 april 2011
Niet bestrafte fraudegevallen aan de Universiteit Maastricht
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
22 februari 2011 - 6 april 2011
De onveiligheid in Vinexwijken
Jacques Monasch (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
22 februari 2011 - 17 maart 2011
Regionale omroepen
Gerda Verburg (CDA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
22 februari 2011
Scholarships
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD), Afke Schaart (VVD), Klaas Dijkhoff (VVD)
22 februari 2011 - 12 mei 2011
Het falen van de opsporing
Ahmed Marcouch (PvdA)
22 februari 2011 - 10 maart 2011
De zogenaamde studiereis naar Zwitserland
Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 februari 2011 - 1 april 2011
Uitzendkrachten op de ambulance
Henk van Gerven (SP), Renske Leijten (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 februari 2011 - 1 april 2011
Risico's door uitzendkrachten op ambulances
Eeke van der Veen (PvdA), Attje Kuiken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 februari 2011 - 1 maart 2011
Het verruimen van de fiscale aftrekbaarheid van pensioenpremie voor zelfstandigen zonder personeel (ZZP'ers) bij voortzetting in het oude pensioenfonds
Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink (VVD)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
21 februari 2011 - 29 april 2011
Het verband tussen narcolepsie en vaccinatie tegen Mexicaanse griep
Khadija Arib (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
21 februari 2011 - 31 maart 2011
Het schrappen van elektronisch huisarrest
Jeroen Recourt (PvdA), Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
21 februari 2011 - 29 maart 2011
Nederlandse belangen in Wit-Rusland
Sharon Gesthuizen (SP), Harry van Bommel (SP)
21 februari 2011 - 9 maart 2011
Nederlandse wapenexport naar Bahrein
Arjan El Fassed (GL)
21 februari 2011 - 30 maart 2011
Plannen voor een nieuwe afvaloven
Richard de Mos (PVV), Geert Wilders (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
21 februari 2011 - 30 maart 2011
Het toetreden van buitenlandse zorgondernemers tot de Nederlandse thuiszorg
Renske Leijten (SP)
21 februari 2011 - 8 maart 2011
Euroterminal Coevorden en spoorcapaciteit Zwolle-Coevorden-Emmen
Arie Slob (CU)