Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

27985 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 januari 2011 - 10 maart 2011
Het bericht dat bij een grootschalige actie in de Randstad en het zuiden van het land uitkeringsfraudeurs zijn opgepakt
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
28 januari 2011 - 21 februari 2011
De moord op de Ugandese homo-activist David Kato
Johan Driessen (PVV), Louis Bontes (PVV)
28 januari 2011 - 23 maart 2011
Het bericht dat het afschaffen van stadsdelen miljoenen gaat kosten
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
28 januari 2011 - 23 maart 2011
Het artikel "Hufters op het veld harder straffen"
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 januari 2011 - 18 februari 2011
Een georganiseerde campagne van geweld in Ivoorkust
Sjoera Dikkers (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
28 januari 2011 - 17 februari 2011
Het vrijgeven van de voetbal makelaarsmarkt en de gevolgen die dit heeft voor jonge talenten
Tjeerd van Dekken (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 januari 2011 - 14 maart 2011
Ontsnapte tijgers bij circus Belly Wien in Alphen aan den Rijn
Esther Ouwehand (PvdD)
28 januari 2011 - 1 april 2011
Een verkenning om strafvervolging van buitenlandse politici in Nederland tegen te gaan
Arjan El Fassed (GL), Tofik Dibi (GL)
28 januari 2011
Bijstorting in de pensioenpolis
Pieter Omtzigt (CDA), Roos Vermeij (PvdA)
28 januari 2011 - 10 maart 2011
Het gebrek aan talent, kennis en kunde als grootste actuele bedreiging voor onze economische groei
Kees Verhoeven (D66), Boris van der Ham (D66)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
28 januari 2011 - 22 februari 2011
Een vergelijkingswebsite ten aanzien van prijs en kwaliteit van kinderopvang
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
28 januari 2011 - 3 maart 2011
Het wederom ten onterechte verlenen van een vergunning voor het gebruik van kunstlicht en knaldempers bij afschot
Marianne Thieme (PvdD)
28 januari 2011 - 9 maart 2011
Het Mor Gabriel klooster in Turkije
Pieter Omtzigt (CDA)
28 januari 2011 - 4 maart 2011
De voornemens van het kabinet met betrekking tot de sociale werkplaatsen en de Wajong
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
27 januari 2011 - 12 april 2011
Het kunnen sluiten van mechanische ventilatie bij rampen
Ahmed Marcouch (PvdA), Jacques Monasch (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 januari 2011 - 1 april 2011
Enorme kostenstijgingen voor woonboten
Kees Verhoeven (D66)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
27 januari 2011 - 15 februari 2011
De peperdure website van de gemeente Breda
André Elissen (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 januari 2011 - 16 februari 2011
Het grote aantal doden als gevolg van de watersnood in Brazilië
Frans Timmermans (PvdA)
27 januari 2011 - 1 februari 2011
Het enorme corruptieschandaal bij het Global Health Fund
Johan Driessen (PVV)
27 januari 2011
De godsdienstvrijheid in Turkije
Geert Wilders (PVV), Wim Kortenoeven (PVV)