Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

33486 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
25 juni 2010 - 16 september 2010
Vertraging bij de realisatie van station Halfweg
Arie Slob (CU)
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
25 juni 2010
Ongewenste verkoop aan de deur
Sharon Gesthuizen (SP)
25 juni 2010 - 22 juli 2010
De verplichtingenpauze voor sportbonden
Helma Neppérus (VVD)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
25 juni 2010 - 25 augustus 2010
De hockeyacademie voor Marokkaanse jongeren
Paul de Krom (VVD)
24 juni 2010 - 9 juli 2010
De verkoop van Kamer van Koophandel-gegevens aan Google
Sharon Gesthuizen (SP)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
24 juni 2010 - 9 juli 2010
Het bericht dat curatoren van failliete webshops verzuimen deze offline te halen
Jhim van Bemmel (PVV)
Maria van der Hoeven (minister economische zaken) (CDA)
24 juni 2010 - 15 juli 2010
Het vernietigen van een samenscholingsverbod door de Hoge Raad
Attje Kuiken (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
24 juni 2010 - 25 augustus 2010
De hockeyschool voor Marokkanen
Joram van Klaveren (PVV)
24 juni 2010 - 19 augustus 2010
Het nieuwe ivf-protocol
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
24 juni 2010 - 28 juni 2010
Het zogenaamde SWIFT-akkoord
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
23 juni 2010 - 17 augustus 2010
Bureau Jeugdzorg Rotterdam dat de noodklok luidt over de wachtlijsten in de jeugdzorg
Tofik Dibi (GL)
André Rouvoet (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport, minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CU)
23 juni 2010 - 25 juni 2010
Het inzetten van lokagenten ter bestrijding van discriminatie
Jeroen Recourt (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
23 juni 2010 - 2 juli 2010
Het bericht dat de Isaac Beeckman Academie wordt gedwongen zijn deuren te sluiten
Manja Smits (SP), Jeroen Dijsselbloem (PvdA), Alexander Pechtold (D66), Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink (VVD)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
23 juni 2010 - 27 augustus 2010
De beloningen bij de Amsterdamse politietop
Coşkun Çörüz (CDA)
23 juni 2010 - 12 juli 2010
Het niet meer melden van suïcidepatiënten bij de Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ)
Lea Bouwmeester (PvdA)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
23 juni 2010 - 9 juli 2010
Fraude bij Hogeschool Windesheim
Jasper van Dijk (SP)
Marja van Bijsterveldt (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
23 juni 2010 - 28 juni 2010
Het beledigen en bedreigen van religieuze en seksuele minderheden
Ronald van Raak (SP)
22 juni 2010 - 19 augustus 2010
Het "Modelprotocol mogelijke morele contra-indicaties bij vruchtbaarheidsbehandelingen"
Kees van der Staaij (SGP)
Ab Klink (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
22 juni 2010 - 28 april 2010
F-gassen
Helma Neppérus (VVD)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
22 juni 2010
De ernstig negatieve gevolgen van de boomkorvisserij voor het leven in de Noordzee
Esther Ouwehand (PvdD)