Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

33972 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
3 maart 2011
Persoonlijke garantstelling in het Kunduz debat
Marianne Thieme (PvdD)
3 maart 2011 - 24 maart 2011
De arrestatie van leiders van de Iraanse oppositie
Frans Timmermans (PvdA)
3 maart 2011 - 3 mei 2011
De Tweede Maasvlakte
Ad Koppejan (CDA)
3 maart 2011 - 11 maart 2011
Het vastleggen van de evolutietheorie in de nieuwe leerlijn biologie
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
3 maart 2011 - 4 april 2011
Het bericht 'Uitzetting naar Irak verscheurt asielzoekersgezin'
Kees van der Staaij (SGP)
3 maart 2011 - 21 april 2011
Illegaal gokken op wedstrijden
Hanke Bruins Slot (CDA), Madeleine van Toorenburg (CDA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
3 maart 2011 - 8 april 2011
De inzet van schoolbussen als antwoord op krimp
Ineke van Gent (GL), Niels van den Berge (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
3 maart 2011 - 17 mei 2011
Het onthoofden van ganzen bij carnaval
Marianne Thieme (PvdD)
3 maart 2011
De Hoogwatergeul Veessen-Wapenveld in het kader van Ruimte voor de Rivier
Ad Koppejan (CDA)
3 maart 2011 - 13 april 2011
Het sluiten van bestaande en het openen van nieuwe gevangenissen
Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 maart 2011 - 28 april 2011
Het sluiten van de Doggershoek
Nine Kooiman (SP), Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
3 maart 2011 - 1 april 2011
De JSF
Jasper van Dijk (SP), Angelien Eijsink (PvdA)
3 maart 2011 - 31 maart 2011
Het voorstel om burgemeesters in uitzonderlijke gevallen beslissingsbevoegdheid te geven over de verblijfstatus van vreemdelingen
Tofik Dibi (GL)
3 maart 2011 - 20 april 2011
Het schrappen van brandweerwagens
Attje Kuiken (PvdA), Ahmed Marcouch (PvdA)
3 maart 2011 - 11 april 2011
Grievende uitspraken over homo's door leraren te Kampen
Ahmed Marcouch (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
3 maart 2011 - 14 april 2011
Het tegengaan van fraude met Voorlopige teruggaaf (VT)
Pieter Omtzigt (CDA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
3 maart 2011 - 1 april 2011
Roken richt blijvende schade aan in het puberbrein
Esmé Wiegman-van Meppelen Scheppink (CU)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 maart 2011
De beantwoording van de minister op de eerder gestelde vragen over bouwregelgeving, brandveiligheid voor parkeergarages en andere grote bouwwerken
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
2 maart 2011 - 1 april 2011
De manier waarop de Thuisapotheek klanten werft
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
2 maart 2011
Het bericht dat de provincies miljarden besteden aan vage doelen
Gerard Schouw (D66)