Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

33972 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
28 februari 2011 - 28 maart 2011
Onterechte claim door fabrikanten vcan vitaminepillen dat vitamine C de weerstand verhoogt
Linda Voortman (GL)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
28 februari 2011 - 12 april 2011
Gebruik van anonieme gegevens op werk.nl
Paul Ulenbelt (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
28 februari 2011 - 29 maart 2011
Doodstraffen voor Oeigoeren in China
Harry van Bommel (SP)
28 februari 2011 - 7 maart 2011
De wijziging van de datum waarop de gemeenteraadsverkiezingen gehouden zullen worden in 2014
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
28 februari 2011 - 24 maart 2011
Het bericht dat het vleesverwerkingsbedrijf VION te Enschede geen Nederlandse uitzendkrachten meer wil inhuren
Jesse Klaver (GL)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 februari 2011 - 11 april 2011
De dreigende uitzetting van een Libische asielzoeker
Frans Timmermans (PvdA)
25 februari 2011 - 6 april 2011
De afnemende toegankelijkheid van de havens van Stellendam door opslibbing van het zogenoemde Slijkgat
Ad Koppejan (CDA)
25 februari 2011 - 11 april 2011
Het bericht dat de apothekersruzie het kookpunt heeft bereikt
Karen Gerbrands (PVV)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
25 februari 2011 - 23 maart 2011
De berichten dat burgers voor kosten van de brand bij Chemie Pack in Moerdijk moeten opdraaien
Diederik Samsom (PvdA)
25 februari 2011 - 15 april 2011
De dood van een voormalige asielzoeker in kabul die voorheen in Maastricht woonde
Hans Spekman (PvdA)
25 februari 2011
De verspilling van energie door diverse musea
25 februari 2011 - 5 april 2011
De mogelijkheid om de wietpas te weigeren
Lea Bouwmeester (PvdA)
25 februari 2011 - 18 april 2011
De Nederlandse belangen van Kadhafi
Harry van Bommel (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
25 februari 2011 - 25 juli 2011
De betrokkenheid van het Egyptische leger bij de vervolging van koptische christenen
Joël Voordewind (CU)
25 februari 2011 - 18 april 2011
Belastingontwijkroutes die worden gebruikt door Kadhafi in Nederland
Bruno Braakhuis (GL)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
25 februari 2011 - 15 april 2011
De dood van een uitgewezen asielzoeker
25 februari 2011 - 24 maart 2011
Het bericht dat uitzendkrachten met een Nederlands paspoort van vleesverwerker Vion in Enschede moeten vertrekken
Paul Ulenbelt (SP)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
25 februari 2011 - 8 maart 2011
Uitbetaling toeslagrechten
Ger Koopmans (CDA)
25 februari 2011 - 14 maart 2011
Het afschaffen van de nachttrein naar Gouda
Ineke van Gent (GL)
25 februari 2011 - 22 maart 2011
Goedkope groeikansen op het spoor Zwolle-Utrecht
Arie Slob (CU)