Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

33159 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
10 december 2010 - 24 december 2010
Het internetfilter tegen kinderpornografie
Tofik Dibi (GL)
10 december 2010 - 5 januari 2011
Gevolgen van de in te stellen inkomensgrens voor toewijzing van sociale huurwoningen
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
9 december 2010 - 18 januari 2011
Het naleven van Europese reizigersrechten in de luchtvaart
Farshad Bashir (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en waterstaat) (CDA)
9 december 2010 - 11 januari 2011
Dreigende sluiting van school voor voortgezet omderwijs in de Haagse Schilderswijk
Metin Çelik (PvdA), Pierre Heijnen (PvdA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
8 december 2010 - 8 februari 2011
Misbruik van minderjarige jongens in de prostitutie
Khadija Arib (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
8 december 2010 - 24 januari 2011
Het gedoogbeleid van de gemeente Sint-Oedenrode ten aanzien van de avondwinkelbepaling in de Winkeltijdenwet
Elbert Dijkgraaf (SGP)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
8 december 2010 - 26 april 2011
Een tussenoplossing voor stageproblemen voor illegale leerlingen
Jesse Klaver (GL)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
8 december 2010 - 17 januari 2011
Betalingsverkeer via internet
Bruno Braakhuis (GL)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
8 december 2010 - 20 januari 2011
Het bericht dat de Monumentenwacht oneerlijk zou concurreren en belasting zou ontwijken
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 7 januari 2011
Manipulatie door de Europese Commissie van een onderzoek naar adoptie
Nine Kooiman (SP)
7 december 2010 - 17 december 2010
De ICT-perikelen van het Academisch Ziekenhuis te Maastricht
Henk van Gerven (SP)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 11 januari 2011
Ritalin als partydrug
Lea Bouwmeester (PvdA)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
7 december 2010 - 22 december 2010
Zakelijke belangen
Gerard Schouw (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)