Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

33138 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
13 december 2010 - 7 januari 2011
Een 'homotest' die de Tsjechische autoriteiten gebruiken bij asielzoekers die vanwege hun geaardheid in eigen land vervolgd worden
Ahmed Marcouch (PvdA), Frans Timmermans (PvdA), Nebahat Albayrak (PvdA)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot aanpak fraude in de bijstand
Emile Roemer (SP), André Rouvoet (CU), Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Kees van der Staaij (SGP), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
13 december 2010 - 24 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot innovatie
Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Kees van der Staaij (SGP), Emile Roemer (SP), Femke Halsema (GL), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 19 januari 2011
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen over ontwikkelingssamenwerking
Alexander Pechtold (D66), Femke Halsema (GL), Emile Roemer (SP), André Rouvoet (CU), Marianne Thieme (PvdD), Job Cohen (PvdA)
13 december 2010 - 13 januari 2011
De brief van KPN over de opzegtermijn bij zakelijke contracten
Bruno Braakhuis (GL)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
13 december 2010 - 31 december 2010
Afrekenbare en controleerbare kabinetsdoelen met betrekking tot de afbouw van de algemene overdraagbare heffingskorting in referentieminimumloon
Emile Roemer (SP), Kees van der Staaij (SGP), Alexander Pechtold (D66), André Rouvoet (CU), Femke Halsema (GL), Job Cohen (PvdA), Marianne Thieme (PvdD)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
10 december 2010 - 4 februari 2011
Een zaak waarin een tot het christendom bekeerde familie geen asiel wordt verleend
Tofik Dibi (GL)
10 december 2010 - 17 januari 2011
Verplichte winterbanden voor professioneel personenvervoer
Tjeerd van Dekken (PvdA), Jacques Monasch (PvdA)
10 december 2010 - 7 februari 2011
Moordenaars die vrijuit gaan door geldgebrek
Jeroen Recourt (PvdA)
10 december 2010 - 5 januari 2011
De toegenomen sociale ongelijkheid in de woonsituatie
Kees Verhoeven (D66)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 december 2010 - 3 februari 2011
Zelfstandigen zonder personeel
Pieter Omtzigt (CDA), Sabine Uitslag (CDA)
10 december 2010 - 27 januari 2011
Device fingerprinting (i.e. 'instrumentgebruik vingerafdrukken')
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris justitie en veiligheid) (VVD)
10 december 2010 - 24 januari 2011
Het vrijlaten van een man die verdacht wordt van het mishandelen van een agente en een politiebrigadier
Ahmed Marcouch (PvdA)
10 december 2010 - 6 januari 2011
De jahadwebsite Ansar Al Mujahideen
Cora van Nieuwenhuizen (VVD), Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
10 december 2010 - 19 januari 2011
Particulieren die hun auto uitlenen en verliezen vanwege openstaande verkeersboetes van een ander
Jeroen Recourt (PvdA)
10 december 2010 - 18 januari 2011
De DBC-financiering in de geestelijke gezondheidszorg
Renske Leijten
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
10 december 2010 - 24 december 2010
Het internetfilter tegen kinderpornografie
Tofik Dibi (GL)
10 december 2010 - 1 april 2011
De consequenties van de bezuinigingen op Ruimte om de Stad (RODS)
Kees Verhoeven (D66)
10 december 2010 - 26 januari 2011
Het besluit van de provincie tot aanleg van de Oostvaarderswold ondanks het voornemen in het regeerakkoord deze te schrappen
Henk van Gerven (SP)
10 december 2010 - 5 januari 2011
Gevolgen van de in te stellen inkomensgrens voor toewijzing van sociale huurwoningen
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)