Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

27221 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
27 mei 2011 - 7 juli 2011
Problemen bij de politie Utrecht
Ronald van Raak (SP)
27 mei 2011 - 23 juni 2011
Het recent opgelaaide geweld in de Soedanese regio Abyei
Kathleen Ferrier (CDA)
27 mei 2011 - 26 augustus 2011
De emissies van de afvalverbrandingsinstallatie OMRIN te Harlingen
Lutz Jacobi (PvdA), Paulus Jansen (SP), Diederik Samsom (PvdA)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
27 mei 2011 - 23 juni 2011
De situatie in Iraaks Koerdistan
Frans Timmermans (PvdA)
27 mei 2011 - 22 juni 2011
De onrust in Georgië
Frans Timmermans (PvdA)
27 mei 2011 - 8 juli 2011
Het bericht ‘KPN zet app-heffing door’
Jhim van Bemmel (PVV)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
27 mei 2011 - 23 juni 2011
Megastallen in Noord-Holland
Karen Gerbrands (PVV)
26 mei 2011 - 14 juni 2011
De benoeming van de nieuwe directeur van het IMF
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
26 mei 2011 - 17 juni 2011
Ingestorte galerijen in Leeuwarden
Paulus Jansen (SP)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
26 mei 2011 - 12 augustus 2011
De in Zwitserland vrijgegeven miljoenen van Klaas Bruinsma
Sharon Gesthuizen (SP)
26 mei 2011 - 16 juni 2011
De opheffing van het Kenniscentrum Recreatie
Lutz Jacobi (PvdA)
26 mei 2011 - 21 juni 2011
De miljoenenfraude en massale belastingontduiking in de vastgoedsector
Sharon Gesthuizen (SP)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
26 mei 2011 - 15 juli 2011
Plannen voor het vergassen van ganzen
Marianne Thieme (PvdD)
26 mei 2011 - 28 juni 2011
De graai- en bonuscultuur binnen subsidie-instituut Forum
Johan Driessen (PVV), Joram van Klaveren (PVV)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
26 mei 2011 - 12 augustus 2011
Het bericht dat Zwitserland het onder beslag liggend vermeend vermogen van Klaas Bruinsma heeft vrijgegeven
Ard van der Steur (VVD)
26 mei 2011 - 9 september 2011
De arrestatie van een vrouw in Saoedi-Arabië omdat zij achter het stuur van een auto zat
Khadija Arib (PvdA), Frans Timmermans (PvdA)
26 mei 2011 - 12 augustus 2011
Het geld van de Bruinsma dat terugvloeit naar de Bruinsmagroep
Jeroen Recourt (PvdA)
26 mei 2011 - 30 juni 2011
Het evaluatierapport van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR) over de brand in Moerdijk
Liesbeth van Tongeren (GL)
26 mei 2011 - 20 juni 2011
Het bericht dat Amsterdam meer middelen wil voor de aanpak van mensenhandel
Khadija Arib (PvdA)
26 mei 2011 - 24 juni 2011
De voorgenomen bezuinigingen door de provincies op de regionale omroep
Maarten Haverkamp (CDA)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)