Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

27211 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
31 mei 2011 - 28 juni 2011
De bezuinigingen op PGO’s
Pia Dijkstra (D66)
Edith Schippers (minister volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
31 mei 2011 - 23 juni 2011
De Nationale Commissie voor internationale samenwerking en Duurzame Ontwikkeling
Ewout Irrgang (SP)
31 mei 2011 - 27 juni 2011
De uitspraken van de minister in het programma TROS Kamerbreed en over de uitspraken van de staatssecretaris in het programma Spijker met koppen over Paleis Soestdijk en het Nationaal Historisch Museum (NHM)
Joël Voordewind (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
31 mei 2011 - 24 juni 2011
De ANBI-status
Carola Schouten (CU)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
31 mei 2011 - 1 september 2011
“Betalen om aangifte te mogen doen”
Louis Bontes (PVV), Lilian Helder (PVV), Raymond de Roon (PVV)
31 mei 2011 - 2 september 2011
De spaarrekening van de MBO Raad en de beantwoording van eerdere vragen over de MBO Raad
Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
31 mei 2011 - 23 juni 2011
De exposure van Nederlandse banken, verzekeraars en pensioenfondsen op Griekse staatsobligaties
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
31 mei 2011 - 20 juni 2011
Rioolwater in de Westerschelde
Richard de Mos (PVV)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
31 mei 2011 - 5 augustus 2011
Over antwoorden op eerdere Kamervragen over hulp en ondersteuning aan een persoon die na langdurige detentie is vrijgesproken
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
30 mei 2011 - 28 juni 2011
Het toenemende protectionisme van concurrerende overheden in het buitenland
Afke Schaart (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
30 mei 2011 - 27 juni 2011
De veroordeling van twee voormalige presidentskandidaten in Wit-Rusland
Frans Timmermans (PvdA)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht dat Nederlandse uitkeringen naar Marokko en naar Turkije worden geëxporteerd
Ino van den Besselaar (PVV)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
30 mei 2011 - 24 juni 2011
De NPO die Nederlandse series niet wil delen met derden
Mariko Peters (GL)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Het bericht dat wie eerlijk is over hiv een baan kan vergeten
Khadija Arib (PvdA), Sjoera Dikkers (PvdA)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
30 mei 2011 - 20 juli 2011
De opvolging van aanbevelingen van het VN-Mensenrechtencomité en de opvolging van de aanbevelingen van het VN- comité voor de uitbanning van rassendiscriminatie
Frans Timmermans (PvdA)
30 mei 2011 - 12 juli 2011
Het bericht ‘ETF’s: het nieuwste gevaar voor de financiële markten’
Ewout Irrgang (SP)
Jan Kees de Jager (minister financiën) (CDA)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
De mogelijke strijdigheid van de Wet Inburgering Buitenland
Martijn van Dam (PvdA), Hans Spekman (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
30 mei 2011 - 1 juli 2011
CO2-vrije stroomopwekking
Brigitte van der Burg (VVD)
Maxime Verhagen (minister economische zaken, viceminister-president ) (CDA)
30 mei 2011 - 2 augustus 2011
Servische veteranen
André Bosman (VVD)
30 mei 2011 - 22 juni 2011
Uitkeringen in Turkije
Pieter Omtzigt (CDA), Eddy van Hijum (CDA)
Henk Kamp (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)