Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

26911 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Alle
21 april 2011 - 9 juni 2011
De Regeling uitkering substantieel bezwarende functies
Brigitte van der Burg (VVD)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 31 mei 2011
Het door DNB verstrekte getal van 12,3 biljoen euro dat in totaal jaarlijks door Nederland instroomt en uitstroomt
Bruno Braakhuis (GL)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
21 april 2011 - 10 juni 2011
Het beëindigen van de Huygens-beurzen en de gevolgen voor Nederland als mondiale kenniseconomie
Tanja Jadnanansing (PvdA)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
21 april 2011 - 25 mei 2011
De selectieve master notarieel recht te Utrecht
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
21 april 2011 - 21 juni 2011
Het bericht dat militairen en marechaussees die in Kunduz lokale agenten gaan opleiden veel minder vergoeding krijgen dan hun politiecollega's onder EU-vlag die hetzelfde werk doen
Marcial Hernandez (PVV), Hero Brinkman (PVV)
21 april 2011 - 16 mei 2011
Het accres van het gemeentefonds voor de komende jaren
Pierre Heijnen (PvdA)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
21 april 2011 - 31 mei 2011
Openbaarmaking van rulings
Bruno Braakhuis (GL)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
21 april 2011 - 10 juni 2011
Benoemingsprocedure van rechters
Ard van der Steur (VVD)
21 april 2011 - 25 mei 2011
Het artikel "Vissers strijden in Franse Haven"
Louis Bontes (PVV)
21 april 2011 - 17 mei 2011
Het tracébesluit A4 Steenbergen
Léon de Jong (PVV)
20 april 2011 - 30 juni 2011
De sluiting van drie pokersites door de Amerikaanse justitie
Lea Bouwmeester (PvdA)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
20 april 2011 - 31 mei 2011
Een proef aan de Erasmus Universiteit waarbij studenten in het eerste jaar honderd procent van de studiepunten moeten halen
Jasper van Dijk (SP)
Halbe Zijlstra (staatssecretaris onderwijs, cultuur en wetenschap) (VVD)
20 april 2011
De Special Olympics
Richard de Mos (PVV), Willie Dille (PVV)
20 april 2011 - 15 juni 2011
Ondertoezichtstelling
Willie Dille (PVV)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
20 april 2011 - 17 mei 2011
Het bericht 'Bonus voor uitkeringsgerechtigde die baan vindt'
Léon de Jong (PVV)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
20 april 2011 - 13 mei 2011
Belemmeringen bij de aanpak van zwartspaarders
Ed Groot (PvdA)
Frans Weekers (staatssecretaris financiën) (VVD)
20 april 2011 - 19 mei 2011
De veiligheid van dijken
Paulus Jansen (SP)
Joop Atsma (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (CDA)
20 april 2011 - 1 juni 2011
De gevolgen voor het uitgaansleven van gewijzigde BUMA regels
Kees Verhoeven (D66), Boris van der Ham (D66)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
20 april 2011 - 31 mei 2011
Het doden van gezonde huisdieren
Esther Ouwehand (PvdD)
20 april 2011 - 16 mei 2011
De gevolgen van scheiding van kerk en staat op de BES-eilanden
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)