Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

25174 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
12 juni 2019 - 12 november 2019
Emissiearme stalvloeren
Erik Ziengs (VVD), Helma Lodders (VVD)
Carola Schouten (viceminister-president , minister landbouw, natuur en voedselkwaliteit) (CU)
12 september 2019 - 12 november 2019
Het bericht ‘Ruime meerderheid van Q-koortspatiënten ontevreden over zorg’
Henk van Gerven (SP)
Bruno Bruins (minister zonder portefeuille volksgezondheid, welzijn en sport) (VVD)
26 september 2019 - 12 november 2019
De toename van het aantal kinderen dat in een crisisopvang woont
Kirsten van den Hul (PvdA), John Kerstens (PvdA)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)
9 oktober 2019 - 12 november 2019
Het stoppen met het herindicatie circus voor mensen met een chronische aandoening of een beperking
Evert Jan Slootweg (CDA), Rens Raemakers (D66), Vera Bergkamp (D66)
Hugo de Jonge (viceminister-president , minister volksgezondheid, welzijn en sport) (CDA)

Alle
27 september 2010
Het bericht dat ouders de gehele kinderopvangtoeslag met terugwerkende kracht moeten betalen wanneer het gastouderbureau verdacht wordt van fraude
Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink (VVD)
ministers van Financiën en van Onderwijs Cultuur en Wetenschap
27 september 2010 - 13 oktober 2010
Het faillissement van Kip caravans
Agnes Wolbert (PvdA), Roos Vermeij (PvdA)
Piet Hein Donner (minister sociale zaken en werkgelegenheid) (CDA)
27 september 2010 - 17 december 2010
Regionale Opleidingscentra die in financiële nood zitten
Manja Smits (SP)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
27 september 2010 - 27 oktober 2010
Verlies van vertrouwelijke stukken door een lid van de Hoge Raad
Raymond de Roon (PVV)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
27 september 2010 - 3 december 2010
Het weigeren van onderwijs aan asielkinderen
Manja Smits (SP), Nine Kooiman (SP), Sharon Gesthuizen (SP)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
27 september 2010 - 1 december 2010
Gedragsregels voor voormalige EU-commissarissen
Harry van Bommel (SP)
Ben Knapen (staatssecretaris buitenlandse zaken) (CDA)
27 september 2010 - 29 oktober 2010
De procedure op grond van Wet overdracht en tenuitvoerlegging van strafvonnissen
Sharon Gesthuizen (SP)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
27 september 2010 - 11 november 2010
De warme banden van een Rotterdamse topambtenaar met een jihadistische organisatie
Sietse Fritsma (PVV), Hero Brinkman (PVV)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
27 september 2010 - 13 oktober 2010
Dreigende raketaanvallen door Hezbollah op Israël
Kees van der Staaij (SGP)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille ) (CDA)
27 september 2010 - 8 oktober 2010
De Gemeentelijke Basisadministratie voor persoonsgegevens
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Th.B. Bijleveld-Schouten
27 september 2010 - 15 oktober 2010
Onderwijsassistenten die worden ingezet als goedkope leerkrachten
Manja Smits (SP)
André Rouvoet (CU)
27 september 2010 - 1 december 2010
Het bericht dat gemeenten uit de losse pols strooien met religieuze subsidies
Tofik Dibi (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 september 2010 - 16 december 2010
Het ontslag van het voltallige huishoudelijk personeel van thuiszorgaanbieder Amstelring
Agnes Wolbert (PvdA)
van Veldhuijzen Zanten-Hyllner
27 september 2010 - 1 november 2010
De evaluatie van de Wet tijdelijk huisverbod
Sharon Gesthuizen (SP)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
27 september 2010 - 14 oktober 2010
Het bericht dat ICTRegie mogelijk dreigt te verdwijnen
Sharon Gesthuizen (SP)
Maria van der Hoeven (CDA)
27 september 2010 - 7 oktober 2010
Het onder de pet houden van een rapport dat de financiële wanorde bij de provincies aan de kaak stelt
Gerard Schouw (D66)
Th.B. Bijleveld-Schouten
24 september 2010 - 8 november 2010
Internetfilters
Mariko Peters (GL)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 september 2010 - 19 november 2010
Het bericht "Brandweer klust bij als vrijwilliger"
André Elissen (PVV)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 september 2010 - 2 november 2010
Het plaatsen van containercellen op Bonaire
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
24 september 2010 - 6 oktober 2010
De niet verdere vervolging van een cartoonist
Tofik Dibi (GL)
Ernst Hirsch Ballin