Kamervragen

Titel
Status
Indiener (persoon)
Indiener (partij)

25244 kamervragen gevonden
beantwoord onbeantwoord uitgesteld
Recent beantwoord
21 oktober 2019 - 20 november 2019
De omvorming van onze krijgsmacht tot een vreemdelingenlegioen
Gabriëlle Popken (PVV)
Barbara Visser (staatssecretaris defensie (nederland)) (VVD)
25 oktober 2019 - 20 november 2019
Het rapport 'Politiek en Sociale Media Manipulatie'
Thierry Baudet (FvD)
Raymond Knops (staatssecretaris binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
2 oktober 2019 - 19 november 2019
Het storten van vervuild baggerslib uit België in Nederlandse zandwinputten
Chris Stoffer (SGP)
Stientje van Veldhoven (staatssecretaris infrastructuur en milieu) (D66)
4 november 2019 - 19 november 2019
De situatie in Chili
Sadet Karabulut (SP), Bram van Ojik (GL), Lilianne Ploumen (PvdA)
Stef Blok (minister buitenlandse zaken) (VVD)

Alle
27 september 2010 - 7 oktober 2010
Het onder de pet houden van een rapport dat de financiële wanorde bij de provincies aan de kaak stelt
Gerard Schouw (D66)
Th.B. Bijleveld-Schouten
27 september 2010 - 8 oktober 2010
De Gemeentelijke Basisadministratie voor persoonsgegevens
Jeanine Hennis-Plasschaert (VVD)
Th.B. Bijleveld-Schouten
27 september 2010 - 1 december 2010
Het bericht dat gemeenten uit de losse pols strooien met religieuze subsidies
Tofik Dibi (GL)
Piet Hein Donner (minister binnenlandse zaken en koninkrijksrelaties) (CDA)
27 september 2010 - 3 december 2010
Het weigeren van onderwijs aan asielkinderen
Manja Smits (SP), Sharon Gesthuizen (SP), Nine Kooiman (SP)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
27 september 2010
Het bericht dat ouders de gehele kinderopvangtoeslag met terugwerkende kracht moeten betalen wanneer het gastouderbureau verdacht wordt van fraude
Ineke Dezentjé Hamming-Bluemink (VVD)
ministers van Financiën en van Onderwijs Cultuur en Wetenschap
27 september 2010 - 27 oktober 2010
Verlies van vertrouwelijke stukken door een lid van de Hoge Raad
Raymond de Roon (PVV)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 september 2010 - 23 november 2010
Het bericht van de Raad van State over het bestemmingsplan Buitengebied van de gemeente Terschelling
Anne-Wil Lucas-Smeerdijk (VVD)
van Schultz Haegen-Maas Geesteranus
24 september 2010 - 3 november 2010
Salarissen boven de balkenendenorm bij de publieke omroep
Joël Voordewind (CU)
Marja van Bijsterveldt (minister onderwijs, cultuur en wetenschap) (CDA)
24 september 2010 - 13 oktober 2010
Verkrachtingen van vredesactivistes door Palestijnen in Judea en Samaria
Raymond de Roon (PVV)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille ) (CDA)
24 september 2010 - 2 november 2010
Het plaatsen van containercellen op Bonaire
Cynthia Ortega-Martijn (CU)
Fred Teeven (staatssecretaris veiligheid en justitie) (VVD)
24 september 2010 - 6 oktober 2010
De niet verdere vervolging van een cartoonist
Tofik Dibi (GL)
Ernst Hirsch Ballin
24 september 2010 - 1 oktober 2010
De schandelijke uitlatingen van de Indonesische ambassadeur over PVV-leider Geert Wilders en de Nederlandse kiezers die op de PVV gestemd hebben
Wim Kortenoeven (PVV)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille ) (CDA)
24 september 2010 - 8 november 2010
Internetfilters
Mariko Peters (GL)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 september 2010 - 19 november 2010
Het bericht "Brandweer klust bij als vrijwilliger"
André Elissen (PVV)
Ivo Opstelten (minister veiligheid en justitie) (VVD)
24 september 2010 - 5 oktober 2010
"Gesjoemel met veiligheidscertificaten" en het niet optreden van de Inspectie Verkeer en Waterstaat (IVW)
Ch. Aptroot
Camiel Eurlings (minister verkeer en waterstaat) (CDA)
24 september 2010 - 13 oktober 2010
De veroordeling van Israël door de VN Mensenrechtenraad
Raymond de Roon (PVV)
Maxime Verhagen (minister buitenlandse zaken, minister zonder portefeuille ) (CDA)
24 september 2010 - 4 februari 2011
Het ontslag van 31 medewerkers bij de sociale werkvoorziening in Purmerend
Sadet Karabulut (SP)
Paul de Krom (staatssecretaris sociale zaken en werkgelegenheid) (VVD)
23 september 2010 - 3 november 2010
Een op handen zijnde groepsuitzetting naar Irak
Tofik Dibi (GL)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)
23 september 2010 - 14 oktober 2010
Het fietspad onder het nieuwe station van Breda
Ineke van Gent (GL)
Camiel Eurlings (CDA)
23 september 2010 - 17 november 2010
De stand van zaken rondom proeftuin Modern Migratiebeleid
Tofik Dibi (GL), Ineke van Gent (GL)
Gerd Leers (minister zonder portefeuille ) (CDA)